Dienos horoskopai

Norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė (labiau pramogai skirta) informacija.

Avinas: Regis, toliau plėtosite anksčiau sumanytą veiklą. Iš solidaus žmogaus ar kito patikimo šaltinio gauta informacija gali padėti pagerinti aktualius reikalus. Tai geras laikas įsibėgėjimui, jeigu esate parengę konkretų planą.

Tauras: Jums seksis tvarkyti reikalus, susijusius su visuomenine veikla, sportu, užsieniu, kultūra. Gali nustebinti ar nudžiuginti pažįstamo žmogaus pasiūlymas, įvertinimas.

Dvyniai: Jums gali būti per sunku ką nors aktyviai veikti. Pagalvokite, kaip galėtumėte suderinti veiklą su poilsiu, rasti laiko ir ramių būdų maloniai atsipalaiduoti. Regis, jums labai rūpės paneigti ar išsklaidyti kažkokias paskalas.

Vėžys: Puikus metas pasižmonėti, skirti pasimatymus. Didelė dalis pažadų, pasiūlymų pasirodys realiai įgyvendinami. Kažkoks susitikimas gali būti ne tik intriguojantis, bet ir reikšmingas ateičiai.

Liūtas: Dėl nelauktų galimybių gali pavykti įveikti kažkokią krizę, nepasitikėjimą savimi ar kuo nors kitu. Gali subręsti sprendimas, turėsiantis įtakos jūsų materialinei padėčiai.

Mergelė: Gana gaivi ir sėkminga diena. Galimas didesnis polėkis ir gebėjimas pajusti ateities pulsą. Galbūt patikimo asmens kritika ar pagyrimas atvers jums akis ir dėl to pagaliau pasirinksite tinkamą kryptį.

Svarstyklės: Galbūt kils ūpas kažką pirkti, išsinuomoti, padaryti staigmeną kolegoms ar artimiesiems. Gali kilti idėjų, susijusių su įmone, verslu ar savo ūkio, namų pertvarkymu, remontu, komfortu, dizainu.

Skorpionas: Šiandien palanku konsultuotis aktualiais klausimais, pristatyti kūrybinius projektus, dalyvauti žaidimuose, konkursuose. Galimos žaismingos situacijos, intriguojantys pasimatymai.

Šaulys: Šiandien užsiimkite įprastais darbais, o dėl naujovių, rimtų pertvarkymų ramiai tarkitės su verslo partneriais, šeimos nariais. Tiktų pasiremontuoti būstą, buitinę techniką ar ją įsigyti, jeigu tai yra suplanuota.

Ožiaragis: Nebloga diena romantiškiems pasimatymams, bendravimui su užsieniečiais, įtakingais veikėjais. Ši tą gero galite nuveikti jus dominančio žmogaus labui. Kalbos suksis apie tolimas keliones, įdomias pažintis.

Vandenis: Tai bus veikli diena, jeigu užsiimate verslu. Nebus sunku susitarti dėl finansavimo, dėl kurio jau buvote pradėję kažką daryti. Palanku sudaryti draudimo sutartį, ieškoti vienokios ar kitokios paramos.

Žuvys: Netikėti pašnekesiai su nepažįstamais žmonėmis gali pamėtėti neblogų idėjų. Vertėtų skirti laiko žinių gilinimui, akiračio plėtimui. Tikriausiai nuotaika labai pagerės, jei atsiras galimybė pakeisti aplinką, užsiėmimą.

Informacija iš http://www.vytautus.com