Dienos horoskopai

Norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė (labiau pramogai skirta) informacija.

Avinas: Nusivilti visada suspėsite. Bent palaukite iki popietės, kai aplinkybės pasikeis jums naudingai ir paaiškės, kad viskas gerai, o pastarųjų dienų nerimas yra tik audra arbatos stiklinėje.

Tauras: Tinkamas metas susitikimams su įtakingais asmenimis, galinčiais paveikti jūsų karjerą. Jei tektų dėl ko nors tartis, būkite konkretūs, reikalaukite tikslumo.

Dvyniai: Būkite lankstesni ir kantresni: šiandien nieko nepaskubinsite. Išklausykite patarimų, pasiūlymų, mat gali kilti gerų sumanymų, kaip įgyvendinti senas dalykines užmačias.

Vėžys: Gera diena susitaikyti su draugu, atnaujinti reikalingus partneriškus santykius: ateityje daug ką lems dabartinių ryšių glaudumas. Galimos laimingos romantiškos pažintys.

Liūtas: Pasyvi diena ir iki pietų niekuo sudėtingu ir nemaloniu savęs nevarginkite. Vėliau palankus metas, kad ir kuo užsiimtumėte.

Mergelė: Jūs kupini jėgų, tad imkitės skubių, užvilkintų reikalų. Tiesa, daugiau laiko raskite savo porai. Jei reikia dėl šeimos ką nors paaukoti, nedvejodami tai ir padarykite.

Svarstyklės: Kai kas jums nė neįtariant išsispręs savaime. Tai keistas metas, kai reikia pasikliauti savieiga, kadangi aktyvios pastangos vargu ar pasiteisins. Verta ką nors svarbaus nupirkti namams.

Skorpionas: Puiki diena susitikimams, pažintims užmegzti ir viešnagėms, kelionėms, tik venkite lengvabūdiškų pažadų, neapgalvotų susitarimų, mat gali būti nelengva juos įvykdyti.

Šaulys: Jaučiatės pavargę? Geriausia likti, jei tik įmanoma, namie ir itin svarbių reikalų tvarkymą atidėti kitai dienai. Na, o nuoširdus jūsų rūpinimasis artimiesiems suteiks jėgų, juos nuramins.

Ožiaragis: Kūrybingas metas, būsite apimti įkvėpimo. Labiau seksis emocingiems, intuityviems asmenims. Skirkite šią dieną tiems, kuriuos mylite.

Vandenis: Stenkitės labiau pagelbėti artimiesiems, dėl jų vertėtų paaukoti ir dalykinius reikalus. Patartina grąžinti skolas draugams bei giminaičiams. Tai geras laikas tikrintis sveikatą.

Žuvys: Šiandien svarbu įveikti aplinkinių nepasitikėjimą, nepasitenkinimą, taip pat sutvirtinti gerus santykius su partneriais, kolegomis, draugais, šeimos nariais, kad turėtumėte patikimų sąjungininkų, galinčių jus suprasti ir paremti.

Informacija iš http://www.vytautus.com