Dienos horoskopai

Norėčiau maloniai atkreipti dėmesį, kad žemiau pateiktas dienos horoskopas yra tik simbolinė (labiau pramogai skirta) informacija.

Avinas: Pasistenkite neužgauti ambicingų asmenų savimeilės, venkite intrigų, klastos. Tikriausiai teks pasirūpinti sveikata.

Tauras: Tai turėtų būti nebloga diena. Jūsų nesupras ir netoleruos tik tie, kas tyčia nenorės suprasti ir būti draugiški. Dirbkite, kurkite, mylėkite. Bus rezultatų, kurie nudžiugins.

Dvyniai: Rūpės autoriteto ir uždarbio klausimai. Būkite atidesni, jei teks derėtis, įsipareigoti, imti ar teikti paskolą. Galite sudaryti naudingą sandorį, tik svarbu nepasiduoti manipuliavimui bei spaudimui.

Vėžys: Būsite nusiteikę reikalams, susijusiems su mokslu, informacija. Regis, sužinosite svarbių dalykų, o gal net rasite išmintingą būdą susikaupusioms problemoms spręsti. Galima kelionė.

Liūtas: Šiandien galite susitikti su žmogumi, pasirengusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį. Tačiau gali pasitaikyti ir abejotinų pažadų. Mokėkite atskirti grūdus nuo šiaudų.

Mergelė: Šiandien imkitės darbų, kuriems reikia kūrybiškumo, išradingumo arba išskirtinių jūsų gabumų. Geras metas kolektyvinei veiklai. Nenuviltų ir romantiškas pasimatymas, pramoginis renginys.

Svarstyklės: Stenkitės atsijungti nuo bet kokių darbų. Šiandien - pasyvaus poilsio diena.

Skorpionas: Šiandien pravartu pareikalauti to, kas jums pagal nuopelnus priklauso. Gali tekti aiškintis santykius su konkurentais, partneriais ar mylimaisiais. Verčiau venkite įtartinų kompromisų, nesileiskite paperkami.

Šaulys: Būkite labai atidūs reikaluose, susijusiuose su bendrais bei svetimais pinigais.

Ožiaragis: Gali tekti spręsti konfliktus su dalykiniais partneriais, artimaisiais. Kai kas seksis, kai kas nelabai, tačiau tai neišvengiama.

Vandenis: Diena nebloga, tik nepervertinkite savo galimybių ir nepasiduokite puikybei. Regis, jums seksis beveik visa, ko darbe imsitės. Pasistenkite, kad neišsprūstų neapgalvotas pažadas, įsipareigojimas.

Žuvys: Jeigu ką tik padarėte per ankstyvas išvadas, jautėtės nereikalingi, nepopuliarūs, tai pamatysite, kad be reikalo. Atsiras bendraminčių. Pažįstamas asmuo gali pateikti dėmesio vertą pasiūlymą.

Informacija iš http://www.vytautus.com