Apie mane

Zaleskis Arunas

Zaleskis Arunas

Sveiki. Esu Arūnas Zaleskis. Prieš 24 metus atsiradau šitame pasaulyje(gimiau 1986 gruodžio 15 dieną). Ačiū mieliems tėveliams, tikiuos, daug problemų nesukėliau, kol išvydau šį pasaulį, o ir auklėt nebuvo lengva. Manau, kad esu optimistiškas žmogus, komunikabilus, prisiimantis atsakomybę ir greitai įsisavinantis naujas žinias.  Nemėgstu pastovumo, aplinka ir darbas turi būti su karjeros galimybėmis ir tobulėjimu. Esu nuotykių ieškantis žmogus - patinka nauji iššūkiai. Mečiau rukyti, net nepradėjęs. Alkoholis - priklauso nuo kompanijos ir švenčių, kaip sakant, kartais išlenkiu taurelę ar bokalą pakeliu.

2005 metais baigiau 12 klasių. Mokykloje esu lankęs daug būrelių: krepšinio, dainavimo, dramos, šokių, orientavimosi sporto, stalo teniso, na, gal dar ką ir pamiršau. Ilgiausiai esu lankęs orientavimosi sporto užsiėmimus. Gavęs nemažai apdovanojimų būtent šioje sporto srityje. Orientavimosi sporto kursą 2005m. baigiau Plungės sporto mokykloje. Patikdavo matematika, esu buvęs rajone olimpiadoje iškovojęs 1 vietą, 12 klasėje buvau 2 rajone iš Kengūros konkurso dalyvių. Taip pat esu baigęs jaunųjų fizikų mokyklą “Fotonas”. Metus laiko priklausęs mokyklos parlamentui, buvęs klasės seniūnu.  Buvęs jaunimo klubo “Kartu” narys. Priklausiau Lietuvos šaulių sąjungai, teko vadovauti stovyklose ir tam tikrai grupei jaunųjų šaulių, atstovauti apskrities komandai Lietuvos šaulių žaidynėse.  Vedžiau šokių vakarus mokykloje keletą metų(gavęs padėką už popamokinę veiklą), taip pat ir gimtojo miestelio kultūros namuose.

Baigęs mokyklą įstojau į KTU universitetą, studijavau informatiką. Studijuodamas KTU buvau grupės seniūnu ir priklausiau studentų atstovybei(Infosa). Dalyvavau TV3 laidoje-šou “Stresas”. Dėl asmeninių priežąsčių perstojau į KU, į informatikos inžinerijos specialybę. Šiuo metu baigiau studijas ir gavau diplomą. 2007-2008 metais lankiau jūros žinduolių trenerių mokyklą delfinariume. Baigiau ir gavau pažymėjimą.

Oficialiai yra tekę dirbti 4 darbuose: A.Zaleskio PĮ pardavėju, UAB “Lintel”(Kaunas) konsultantu, UAB “Lintel”(Klaipėda) konsultantu, UAB “Safe security” renginių vedėjas/muzikos leidėjas . Neoficialiai tai ir plytas panešiot teko, ir pabetonuot, truputį reklama užsiimti. Grojau 4 Klaipėdos naktiniuose klubuose. Muzika ir vairavimas - turbūt dvi mano didžiausios silpnybės.