Kaip pakabinti merginą? Ketvirta dalis

Sunkiausia dalis, kaip užkalbinti merginą ar pirmas pasimatymas. Čia sunku todėl, kad merginos skirtingos ir skirtingai reaguoja į skirtingas frazes. Svarbiausia atsiminkite buvusias dalis, apie kurias rašiau - tiesiog, būkite savimi, jei tikitės ilgiau bendrauti su mergina, nei vienam vakarui. Priėjus prie merginos nereikia pasirodyti nei per daug durnam, nei per daug protingam. Jei jau susiruošėte kalbinti merginą, tai parodykite iniciatyvą, kad ja susidomėjote. Priėjus prie “taikinio”, nereikia elgtis kietai ar keisti balso tono. Kartais užtenka tiesiog pažiūrėti trumpai į akis ir ištarti paprastutį labas, bei nusišypsot. Apie bendravimą toliau jau esu minėjęs - turite domėtis mergina, bet reikia ir apie save papasakoti.

Tačiau, kontaktuoti galima pradėt ir kitaip. Kaip? Štai keletas pavyzdžių, tik atsakingai juos pasirinkite pagal merginą. Galite nuimti nematomą siūlą ar pukelį nuo jos megztinio. Truputį nuvalkiota, bet galite sakyti, ar nesame jau kažkur susidūrę ar buvę kartu? Apsimesti, kad ją matėte pvz. kino filme ar reklamoje. Gali pasakyti koks gražus oras, nors iš tiesų lyja. Gali paklaust ar turi telefoną, tik ne telefono numerio, o gal net bandyt jį atspėt(bus galimybė bent pirmus sužinoti skaičius). Sakyt, kad daug keliavau, o pasirodo, be reikalo, gražiausios merginos Lietuvoje. Pasiūlyt: davai įsimylim. Rimtai pajuokaut: tiki meile iš pirmo žvilgsnio, ar reikės dar kartą prieiti? Bandyt spėt vardą ir jei nepavyksta, sakyt, kad jei Jūs man nepadėsite, man gali ir nepavykti. Galite pasakyti, kad rašote straipsnį ir norite užduoti keletą klausimų. Susipažinimą reikia bandyti priderinti prie erdvės, kurioje esate. Jei jau tikrai nesugalvojate, kaip užkalbinti merginą, taip jai ir pasakykit ir pridėkit, gal susipažinkim?

Jei mergina reaguodama į jūsų pasakytus žodžius nusišypso, tai jau pirmas ir didelis pliusas. Nuo pokalbio pradžios reiktų parodyti, kad esate patikimas. Kai jau pavyksta užkalbint, pokalbis turi vykti ne tik sklandžiai, bet ir įdomiai. Galite bandyti rasti bendrų sričių, kurios jum abiem įdomios ir galėtumėte apie tai padiskutuoti. Paklausti, kas labiausiai domina. Jokių būdu nekalbėkite apie kompiuterius, nes tai merginom dažniausiai yra didelis “Š”. Nereikėtų pradžioje bendravimo kalbėt apie merginos tėvus, jos sugebėjimus virtuvėje. Įlipdykite kokį bajeriuką ar anekdotą prie temų, kuriomis kalbat. Nebijokite pasakyti vieną kitą komplimentą, bet nesišvaistykite jais. Nenaudokite banalių komplimentų, kurie jau mintinai visoms žinomi. Žinokite, kad mergina tikrai neskubės įsipareigoti, tai nekalbėkite apie būsimą draugystę ar net vaikus.

Pasiteiraukite, ar mergina turi laiko. Žinodami atsakymą, galėsite jau pakviest puodeliui kavos ar kokteiliuko, ar pasiūlyti pasivaiksčioti ir paskaičiuoti pvz: juodas mašinas ar žmones, vilkinčius raudonus rūbus. Geriausia būtų kviesti po pietų ar vakare, kai dar nėra tamsu. Per pirmą susitikimą nesiūlau kviesti į aplinką, kur būtų sunku bendrauti pvz: filmas. Žiūrėdami filmą tikrai nepabendrausite, o dar ir aplinkiniam trukdytumėte. Pradžiai geriau pasikviesti į ramią kavinukę, o po to jau galima ir rimčiau pagalvoti, pvz: ant ledo(galėsite apsimesti, kad griūnat ir apkabint merginą ar pamokyt ją čiuožt) ar net į klubą. Nesiveržkite už viską mokėti, o mandagiai pasisiūlykite.

Tęsinys kitą dieną ;)


164 komentarai

 1. Ir pirmam pasimatymui manau skirkite nedaug laiko,kad tai neuztruktu puses dienos, nes galite pradeti varginti zmogu. Geriau trumpiau,bet palikite gera ispudi, kazkokia intriga, kad mergina lauktu susitikimo, ir pagautu save mastant apie tai. Taip padidinkit susidomejima tik po truputy save atskleidami, o ne pacia pirma diena pasakodami apie penktos eiles pusbroli.

 2. ant ledo(galėsite apsimesti, kad griūnat ir apkabint merginą ar pamokyt ją čiuožt) ar net į klubą.

  Su merga eit i kluba, tas pats kas su malka i mishka ;]

 3. :D :D Ziauri tiesa, bet jei jau mergina susidomejai arba jau ja turi, tai gal taip nesielgsi

 4. O jeigfu as uzsimanau per pirma pasimatyma ja uzkelti :) Galima ar negalima? :))

 5. Ziurek tu,kad man wiskas pawyktu ;]

 6. Patark kokia sukuosena einant i kluba ar i pasimatyma?
  keltis skiautere kaip tawo? ;D

 7. nu galetumet ir kazka tiksliau nes nzn kaip apsirengt einant i 1 pasimatyma kiek laiko reik mazdaug su ja buti ir kokie bajeriukai merginoms patinka???

 8. Jo zodziu jus esat Omg rengiates kaip jums patinka plaukus darotes twarkingai nu tik neateikit y psm su trenigais mergoms tikrai tas nepatinka ;D

 9. O ka daryt jej esi girtas ir tau sunku bet drasu kabint merga ir jej jau ja buni pusiau pakabines bet staiga baigias sokiai ir ja reik lydet namoka tada daryt?

 10. Ka man daryti gal turite patarimu? Esu susidomejas tokia mergina kuri man labai patinka bet ji nesenai issiskyre su vaikinu ir bijo kad as ja iskaudinsi

 11. Kas cia aprasyta is ko nereikia daryti. viskas yra taip. gerbiu ta kas sukure sita teksta :)

 12. su mergom reik pastovei kalbet, nesvarbu apie ka. jei visa laika tylesi tj blogiau negu kalbet apie kompus ar zaidimus :D

 13. manau kad jūsų šitas straipsnis yra labai geras bet aš norėjau paklaust kaip elgtis jai mergina kabina tave o ne tu ja??

 14. Nice ;)

 15. ispisau merga

 16. geriausias vaistas pakabint panele nelysk jai i sikna ir biski drasos turek parodidamas kad tu uz ja esi virsesnis kad ji pasijustu su tavim kai po stogu :P

 17. ir dar jei matai kad pana rodo tau demesi tu jai truputi parodyk ir bet nelipk pas ja iskart ant kaklo tegul ji tawe te paima. :D

 18. 18
  evaldas1994 isimylejes bet bijau zukalbinti mergina. 
  Ketvirtadienis, 22. Balandis 2010

  as esu isimylejes viena mergina ir bijau ja uzkalbinti. nezinau kodel ar baime kad ji atsakys ne ar ka nzn.

 19. man sunkiausia jei mazai pazystu mergina,sunkoka islaikyt ilgesni pokalbi nelabai zinau geru temu ar apie ka sneket

 20. Prasau patarkit man kabinau fantastiska panele jai 15 m nerealaus grozio ir buvom susitike 3 kartus atstumas buvo as jos dabar negaliu pamirsti jos kvapa jaucu iki dabara ar manote kadji tik mane paliko del kad as jaunesnis ? ka patartumete daryti ?

 21. absurdas. daugiau nei puse to, kas cia parasyta jau taip nuvalkiota….
  aisku kiekvienai skirtingai, bes man maloniausia, kai vaikinas tiesiog paprastai pasisveikina. pakviecia alaus ;] ha. ir pan.

 22. o as manimi susidomejusiam vaikinui vietoj sypsenos atsakiau juoku :D kazkaip juokinga man kai i mane taip ziuri ir nieko nesako :DDD

 23. Pakabinti mergina lb paprasta.. mano rekordas apie 15min :D ir jau vienoi lovoi laizomes… tiesiog esi kokioi kompanijoi tuse bute su draugais… pamatai mergina atsisedi sale pradedi bendrauti nu privalai uzmegzti pokalbi! ir jokiu butu nesudroveti jokios baimes nes merginoms nlb patinka drovus bx bet ir nepersistenkite :) kai ji jau ziuri i akis ir tyli paklauskite apie ka galvoji? bet taip graziai, nu pagal jos atsakyma patys zinosite kaip elgtis :)

 24. O jaigu esat isimylesjas… ir norit taip atsargiai pakabinti panele riektu sutrengti vakarelis pas save ir pasikviesti ja kaip dalyve ir dar chebros, per tusa isanalizuosite ja is arciau galite biski prisigerti kad butu lengiviau bentdrauti… bet nebukite prilakes kaip suo nes atstums, kaip ir ankstesniam mano komentare uzmeskite pokalbi po biski apkabinkite jai ji irgi atkreipe demesi :)

 25. Ka daryti kai vaikstai su mergina ir staiga dingsta poklabis, nebera ka pasakyti. Tada nejauku nei paklausti nei pradeti pokalbi isnauo :\

 26. Sveiki mano vardas Paulius ir as alkoholikas :[

 27. Sveikas Pauliau, gana gert :D

 28. Neblogai seip parasyta

 29. o kaip pradeti pokalbi reike nu ta prasme ko klausti ir pan.???????????????????????

 30. Vienu zodziu…
  atejo tokia mergina i mano klase ispradziu nepatiko ji man as net galima sakyt kad nekreipiau demesio i ja, bet po kiek laiko kazkaip pradejau megt ja.. nu ir prasidejo, as paprasiau jos numerio… susirasinejom mes, ji mego man skambint bet mes dar nebazarinom! :D
  siuliaus kad palydeciau iki autobuso ji sutiko, na ir viena karta ji mane pabuciavo ;)
  man patiko labai :D
  as pradejau rasynet zinutes ir jai atsibodau…
  ;((((

 31. Geri patarimai :):)

 32. o tai kaip suprast mergina eigu as su ja bendravou o ji pasake visem kad manes ne mili… o po savaites sako as tave miliu davaj vel draugaut… ;D tai as nezinou ka man atsakit… pasiulikit.

 33. Sveiki visi mano vardas Martynas. As dar beturejas paneles bet labai noriu susirasti turiu viena tokia panele kur galiu vadinti ja mano taikiniu. Bet nezinau kaip ja uzkalbinti ( sudominti) Prasau Padekit pusufleruokit kaip ja pakabinti :)

 34. Merginom nepatinka kaip buna nejauki tyla kuo daugiau tylesit galimybe draugauti vis tols ir tols o apie ka sneketi… kas sauna i galva ta ir sakykit! geriau kalbeti apie suri negu tyleti :DDD. Jau nekart taip man nutiko per ta tylejima ir pasigailejau dar del vienos merginos varvinu seile bet kai ji flirtuoja su kitu vaikinu sirdis duzta noriu pakviesti vel i pasimatyma bet baisu kad atstums ir nesu vienas ir drasiausiu tylus as toks :3

 35. O dekui :) Isvada kalbek kuo daugiau jai tilesi pz bus :)

 36. aha kitaip sakant pz :D

 37. As noriu paprasyti kad duotumet man temu apie ka galeciau kalbeti su panele nes mane zudo kai mazdaug issikalbi ir neturi daugiau nei ka paklausti nei ka pasakyti. DIDELIS DEKUI!!!

 38. Sveiki. Tai va, turiu labai grazia klasioke. 2 menesius sukau galva kaip ja pakabint, kol prasidejo tarpklasines tinklinio varzybos. Mes kartu uz klase zaidem, paemem 1 vieta, tai po finaliniu rungtyniu griuvom tiesiai ant aiksteles ir pradejom ten buciuotis. Visi apake buvo ;-D. Taigi vyruciai, nebijokit uzkalbint ar kitaip bendraut su mergina. Kaip matot, sportas irgi gera iseitis ;-) Sekmes.

  ~ Domis

 39. ee Martyne :D kam rasai tapati ir anoj temoj? visi ta perskaito ir poto iskart kita skaito ;] nereikia y dvi rasyt

 40. kieti patarimay ;) man 14 apie panas nusimanau matau ish kart ar jey patinka švelnūmas ar pan… Bet thu tj viršūnė visus straypsnius tavo skaičiau ;D pagarba

 41. Man patinka viena mergina bet man susitikus nejauku sneketi beveik mikent pradedu. Jai patinka daug kalbeti tik nezinau apie ka… Kvieciau i lauka jai neiseis imsiu ir pasigersiu. ;(

 42. Nu jo, istikro ziauru su tom mergom ipac jei buni prie draugu kaskaip buni erelis o jei vienas kalbi tada ziauru buna :D ner apie ka kalbet, nei pashustravosi nera apie ka ;]]]

 43. Pokalbį veskit apie Lietuvos talentus ir apie kitas populistines laidas, visos panos žiūri juos, daugumai visokie vampyrai ir nerealumai patinka..
  p.s ieškojau straipsnio apie kiaušinius t.y vištos, bet į metė į čia :D

 44. Nu ka as zinau kaip ir sakiau man ta Mergina labai patinka ir vis dar neisdrysau jos pakviest i kokia kavine bet tikiuos ateis tas laikas. Bet as kiek zinau mr.miau kaikurioms nepatinka tie vampyrai… Turiu sese 15 metu tai vampyrus spjauna per peti. Man butu idomu suzinot kas yra bendrave gal esate mergina nusivede kur kyla adrenalinas? ir jei buvot papasakokit kaip mergina regavo. aciu ;]

 45. labai noriu susirasti 13 metu panele

 46. Sveiki, norejau paklausti . as draugavau su tokia mergina ir paskui ji mane mete ir dabar ja kabina mano geriausias draugas ir as vel ja labai noriu pakabint bet sejp tas mano draugas ja kabino ir labai tada nusisnekejo kazka tenais ir tada as vient tik buvau su ja ir po kiek laiko gavau zinute as tave myliu sejp buvo baisu susitikt bet karta pagalvojau juk esu vyras cia as bosas asviska valdau taj va ir nezinau kaip ja vel pakabint ir ka sakyti kaip abu nutilstam ir inai ziuri tau y akis aciu

 47. mergina lengva susirasti man 12m as ju turiu koke 100 tik kabinasi ant kaklo bet sunku pakviesti y lowa bet jau buvau su viena buvo cool jau net 1metus dar pora ir laizomes ir beveik kasdien pas ja lowoja darom seksa myliu savo ziuky andzelika

 48. man 22 labai susidomejau desimcia metu vyresne, susipazinome klube po jo isgerinejom buvo ir buciniu, dbar laukiu susitikimo ko reiktu nedaryti kad butu antrasis

 49. as nusiziurejau tokia oanele jos vardas edita. del jos visi tirpsta sulei.ir as matau kad ji i mane kaskaip idomiai ziuri,manau ji mane isimilejusi as irgi bet nzn ka pradet daryt???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  p.s labai busiu dekingas… ;D

 50. Tomai, uzkalbink ja ir pakviesk kur nors, pasidomek ja,jai ir atstums tai juk nieko neprarasi ;)

 51. :d zmonem ziuriu taip sunku , ar jau taip sunku pakabint ta mergike . jeigu matot kad esat tikrai tylenis ir nedrasus , imkit tauro 3 buteliukus lezuvis atsileis ir varot i tusa,sokius . Pamate savo taikini prieinat paziuri i akis ir numetat zodi “labukas” , “sveika” jeigu matot kad nepatikot neskubekit jos pizdavot ar ka jus bedarysit paprascaiusei numeskit atmaza “tau iki manes dar toli vaikuti” ir fsio ieskom kitos , bet kaip jau buvo pamineta netylekit nes tada jum chana , kalbekit kas jai patinka komplimenta viena kita numeskit “grazei atridai” niekada!! nelyskit jai i subine .

 52. O ka man daryti jei man patinka mano klasioke,bet nzn jin manimi irgi domisi,bet man nesiseka kalbetis su merginom jau visa laika ir neiseina suja labiau susidraugauti cia ir problema ir nzn ka daryt gal galit kanors patart

 53. Sveikas, aš taip pat rašau apie merginų kabinimą, kaip matau jau ilga laika nieko naujo neparasai? Kur dingai. gal norėtum apsikeisti mintimis,idejomis.backlinkais,reklamomis? apsidairyk mano blog’e http://www.pakabink.mazule.lt ir parasyk hashbrickbussines@gmail.com jei susidomesi mano pasiulymu.

 54. Cia kazkas minejo kad kalbet kuo daugiau kitaip pz bus,cia tikrai nesamone, jei kalbesi be perstojo bus sudinai, reik daryt ir judesius apsikabint ar uz rankos paimt ,kai apsikabinant pirma kart ,nedarykit taip “tipo netycia” ziurekit i akis, klauskit ka galvoja , nusiveskit i ramesne nuosalesne vietele kur galesit pasibuciuot,nesnekekit pievu svarbiausia, as pats esu taip suklydes,kad vien kalbejau ji zvenge juokesi jau ziurejo i mane bet nieko nedariau galvoju per anksti,ir prapisau merga atsiprasant sitaip :/ nedarykit tokios klaidos :)

 55. Turiu nuziurejes gana nebloga mergina, metais viresne. Uzkalbinu ir viska, matau ir ji manimi domisi, bet truksta man arkliu ja paiimti sau i pora. Ka daryt, nes zudo mane tas jausmas vien pagalvojus apie ja, kad ji dar ne sumanimi?

 56. Jo, cia dar vienas pastebejimas del “neturejimo ka pasakyti” tai manau tokiu atveju reiketu jau tept slides jei nesiklijuoja, nes blevyzguot beleka tai taip pat nieko gero nezada, kaip jau minejo “Kietas”: “pabandyt prieit prie paneles, paimt uz rankos, nusivest kur nuosaliau, pabuciuot, jei nesigauna pratest kita karta.” Tikrai geresne mintis nei malt shuda…

 57. sveiki gal patarsit ka daryti? turiu tokia grazia klasioke bet nezinau kaip ja pakabinti dar nesu turejas merginos ir neisivaizduoju ka daryti per telefona lyg bendraujam normalei (sms) bet bijau pakviesti i pasimatyma gal galite padeti? kaip elgtis tokiu atveju?

 58. Zdrv hebryt, turiu ledine klasioke, ji man patinka, turiu su ja apie ka kalbet bet nxj nedrystu pasiulyt but pora… nEEd hElP padekit :) DQ by— Mantazz

 59. As isimilejas viena mergina. Ji rimta ir valdinga bet lengvai prajuokinama. Gal kas zino kap tokias kabint?

 60. Sveiki, man tas tekstas nieko nepadetu, jis nenaudingas bet komentarai man patinka ir padetu kabinti mergina, tik niekaip nerandu i klausyma kokiomis temomis kalbeti ir kaip pradeti kad kalba vystitusi. Gal kas galite į tokį paprasta klausymą atsakyti?

 61. ir as dauguma kas cia isvardyta zinau tik man klausumas su bendravimu yra ir as noriu kad viskas butu idealu tai prasau man padeti ir atsakyti i klausyma konkreciai

 62. Turiu tokia graze mergina jau ja kabinu bet nezinau ko jos paklausti dar norejau paklaust ar noretum buti pora bet pats issigandau gal galit padet?

 63. Sveiki noreciau pakabinti mergina bet nezinau apie ka su ja pradeti kalbet.

 64. krc viska perskaiciu ir po 3d., pakabinau ledine pama tai geras bet viskas veike

 65. waikinai! jei mergina tyli ir ziuri jums i akis, ji laukia kol ja pabuciuosite. Paklauskite kuo ji domisi, kokie filmai patinka, ar skaito knygas, jei taip, kokias, o gal jai patinka extrymas? paklauskite kokios muzikos ji klauso, ar jai labiau tusinti patinka, ar namie su knyga wakara praleisti, o gal wisko po biski.. na ir pakartosiu ka jau sake.. kalbet butina! kitaip pana pagalwos kad tu bailys ir koks medis :D beje, kai buciuojate mergina, parodykite jai sawo jega, galite uzsikelti ant sawes, kuo stipriau apkabinkit, ir buciuokit kakla, cia panu silpnybe!

 66. 66
  hansas kurminis 
  Ketvirtadienis, 23. Birželis 2011

  swejki wisi. Pazystu mergina su kuria jau kury lajka susirasineju. Ka galetumet patart kaj susitiksim? Kajp ja kabint? Ac.

 67. Sveiki, turiu gera ir grazia klasioke, Mes su ja sutarem labai gerai ir ji tokia pati kaip tokia pati linksma ir kita. Aisku ji man patinka, bet nezinau ar as jai patinku. Sake kad kaip draugas esu geras, bet noriu ja pakabinti ir nezinau kaip, nes bijau kad atstums padekit jai galit :/

 68. Na ka pasiskaitineje sausim i medziokle, veliau dalinsimes patirtimi ;)

 69. swarbeuse yra nesistengti wisko is kart daryt. Darykit ta ka mergos daro:manipuliuokit sawo mergina, jei patys bijot jai prisipazint kad ja mylit.1. Ja sudomint.2. Leist jai pacei prie jusu eit wis arciau, jei ji jumis susidomes ir matysis kad noretu bendraut arciau tai nereiks tada myst:o kazi ka pasakys, atstums ar ne. Paziurekit kaip ji i jus ziuri, kaip ji atsako kad ir i klausima gal nueinam kartu i bara a da bbzn kur, i gerai cia kiti sako nemalkit sudo nes jai vien del bazaro nepatiksit

 70. Kai kalbates su mergina labai svarbu: kalbeti reikia bet ne per daug nes tada jus jai tesiog atsibosit. Daugelis cia raset kad jums labai nedrasu buna per pasymatimus(ypac pirmus pasimatimus) zinokit mergina irgi jaudinasi taip pat kaip ir jus, nebijokite-bet ir nebukite ereliai.

 71. tai va as zodziu kalbinu per intika panele, nu ir klausiu, labas,ka veiki, iskur esi, kiek metu, labai grazi esi,gal mokais kur, ar turi bx,gal noretum susitikt, nu ir poto taip toliu rasu ir nk man neiseina kita diena nebezinau ka berasit atarkit ka nors

 72. Sveiki. nusiziurejau tokia simpatiska panele. mokykloj. ji mano amziaus tik is kitos klases. ji daznai buna su draugemis, o einant namo niekada nesusitinku, tai nezinau kaip nutaikyti momenta ir pakalbinti. ir kaip pakalbinti ir ka jai pasakyt? ar labas ar labukas. ar sakyt ” noretum draugaut? ” ar “tel numeriuka gal” tai vat padekit. ir bijau siek tiek, kad ji ko nors neatsakytu ar ten tom savo draugem ka nors. tai vat prasau pagalbos.

 73. Noriu paklausti. as esu 9tokas ir man patinkanti mergina ira mano klaseje ir noriu suzinot kaip atkreipt jos demesi ir ja pakabint kad ji iskart nesuprastu kad ji man patinka ir nepasijuoktu is manes ir neatstumtu

 74. Stenkis šnekėt tylokai,neišsireiškinėk kas labai būdinga tokio amžiaus moksleiviam, stengis kuo rečiau į ją žiūrėt, apsimesk bent keletą savaičių, kad ji tau neįdomi.Jeigu ir ko nors paklaustų bendrauk gražiai (su trupučiu jumoro). O toliau apsimesk, kad esi vienas iš protingesnių.Tokio amžiaus moksleiviam geriausia pradėt bendraut per internetą apie mokyklą, kaip sutaria su kitais klasiokais ir t. t. paskui gali paklaust kaip sekasi mokytis ir jau tada gali proto ribose reikštis, aplinkiniems negirdint. Sėkmės :)

 75. Tikrinu ar rasosi :D

 76. Susidūriau su tokia situacija, kaip ir visi jus, pamilau merginą. Mes bendraujam apie metai, bet nei aš, nei ji neprisipažįstam meilėj, nors aš ir nesu įsitikinęs ar ji mane myli.Buvom prieš 3 men. 1 sykį susitikę, bendravo labai gražiai. Ir dabar gan neblogai su manim bendrauja, visada pasisveikina ir nusišypso, kai mane pamato, bet kai pasiulau susitikt dažniausiai meluoja, kad negali, kad geria ir t. t. Prieš 2 metus aš draugavau su jos drauge. Prašau padėkit, aš ją labai myliu, bet neišdrįstu prisipažint, busiu labai, jei kas nors padėsit. AČIŪ :)))

 77. Vyckaa atsakymas tau,
  jeigu tu isitikines kad ji meluoja tai tuomet nieko nepesi nes mergina nemeluotu jeigu tu jai patiktum kaip vaikinas. ji paprasciausia ziuri i tave kaip i gera drauga. Pasakysiu teisybe kad as esu su merginom irgi nedrasus bet perskaiciau visus strapsnius ir komentarus siame puslapyje ir supratau kad tos pradzios niekas nepadrys nei uz mane nei uz tave taigi nera ko laukt o reikia daryt nes laukt gali kol pasensi. o jeigu ir atstums kai prisipazinsi tai draugais niekas nemaisys likt :) tiesiog reikia nugalet ta baime viena karta ir po to viskas bus daug lengviau :)

 78. Taigi man viena panele sako, kad esu mielas simpatiskas, bet nepatinku, tai cia kaip suprantu galime buti tik draugais?
  O paneliu nelabai moku kalbinti.. Man geriau stanga kelnoti. Gal galite duoti patarimu kaip kalbeti su panele ?

 79. Be to, vienas mano draugas nusiziurejas ja taip pat ir kalba visokias nesamones apie mane, kad tik nepatikciau..

 80. Sveiki, Aš - Edvinas, nežinau ar čia dar kasnors lankosi, bet man reikia nuoširdžios pagalbos. Tai štai mano bėda:

  Aš nesu turėjes tikros panelės(dažnai kai paklausdavo ar esu turėjes atskydavau taip).
  Man patinka mano klasiokė,as per jos suolo dauge idaviau jai rasteli ir ji suprato(rastelij buvo parasyta 128ve980).
  dabar mes su ja susirasinejam per facebook ir seip pasisnekam kartais per pertraukas, bet bėda tame kad aš bijau paprašyti jos numerio.jos suolo draugė man siūlė duot bet aš atsisakiau nes nenorejau pasirodyt kaip koks prielipa ir pan.
  Ir labai bijau ją pakviest i pasimatimą.prašau padėkit :S (atsakymu lauksiu savo paste)

 81. užmiršau paminet pašta tai : edvinuks999@gmail.com

 82. Zodziu, ir man panasi situacija, pas ja buvau nuvaziaves, viskas normaliai, bet nezinau ka su ja kalbet? padekit bukit zmones. VIskas norml (buciniai, apsikabinimai ir t.t. ) ji sako kad as nedrassus, tylus, patarkit prasau.

 83. krc neina man su tom panom da su kita bandziau kazka, raga gavau. :D krc busiu be panos nors ramu bus

 84. sveiki , taigi, patinka klasiokė ,kuria pažįstu jau 5metus… Bendraujam,kalbam gan nuoširdžiai,tik kažkaip nedrąsiai jaučiuosi,šiektiek pasimetes. Kviečiau savaitgaliui kavos ,bet negalejo ,sake ,kad sese is Vilniaus grįžta.. Po to karto buvau pasimetęs ,dbr vėl bendraujam.Nežinau kaip elgtis.. Kaip ją kurnors pakviesti? Apie ką kalbeti?,nes esam klasiokai viskas kaip ir žinoma:D Manau,kad jaučiu susižavėjima kai bendrauju su ja pakyla nuotaika,keletą kartu net sapnavau ja..:D

 85. Sweiki:) as isimilejas sawo klasioke. Praitais metais ga waujos nr. Dazniau ji man parasidawo rasinedawomes iki buckiu ir t.t bet kai bunu mokikloi as toks nedrasus bunu kad wos labas te pasakau . Suzinojau kad ji mane buwo isimilejus . Bet kadngi nebuwau drasus beweik nekalbinau ir tik susirasidawom smsais as ja praradau :(( ka daryt plz pasakikit :/

 86. Kita kart buk drasesnis ;) na o man problema kilo, su faina pana susibendravom, dar pries 1men ji suzinojo kad ja isimilejes esu,bet dar iki dabar puikiai draugaujam. Jai dar nepasakiau kad myliu. Ka patartumet? Beje, pries rasant savo beda, atsakykit i kitu ;)

 87. varksai,jugi vel pakabink, pvz ten pasiulyk kavos ar dar ko svarbu vel bandyk patikt

 88. Sveiki aš esu erikas man 16metų aš įsimylėjau toke panele jurgita mes jau pažystami pusia metų ir aš jai siūliau draugaut bet ji atsisakė.;-( ka daryt kad sutiktų rašykit patarimus sms.+37065461332

 89. Gera diena - man irgi panasiai, tik pas mus ten grupes yra pagal mokymasi tai man taip pat patinka viena panele. Ir numeri dave pasiulyiau susitikt sake pusesere atvaziuos.. tuom ir pasibaige. nezinau kaip pradeti kontakta :SS

 90. aciu man padejo nors man 11 metu bet pakabinoi merga .

 91. Buk drasiasnis ir bandik je susigrazint pvz. labas gal einam pasivaikstom geras oras.

 92. 92
  laineidzeris 
  Sekmadienis, 15. Sausis 2012

  Calibra? :DD kur tik nerasi cia pazistamu. nu bet i tema:
  susipazinau su pana, man ji lb patinka, ir as jai patinku, bet nenoriu visko susikt.
  Per daug per daznai rasydamas, kviesdamas susitikt. Kaip daryt kai nori jai parasyt, ar parasyt, ar tegu palaukia ir lieka kazkokia intriga. Visi megsta zaisti ta zaidima, kai nenori rasyt pirmas;D manau su panom jo zaist neverta. nu nzn, tikiuosi kazkokiu patarimu ties bendravimo intensyvumo klausimu.

 93. Aš nedrystu tokios ledinės panos užkalbinti plz patarimu kaip pakabint

 94. 94
  laineidzeris 
  Sekmadienis, 5. Vasaris 2012

  krc nebesvarbu. piso raga man ta pana, cj buvau jai tik zaisliukas, panervuot buvusi berna, tai po 2sav bendravimo ji man pasake atsipisk. 2 sav buvo susikaikius su bernu, db vel man raso, speju susipyko. reikia cj siust ja naxui, bet kad ir kaip lopiskai skambetu, patinka man jinai vistiek. ir db nzn ka daryt vapse, ar vaidint biski uzsisikusi, nors man px vapse, ar tipo vsk ok man px ;DD

 95. Neblogas straipsniukas, manau galima pritaikyti daugeliui atvėjų. Bet komentarai tai jau juokas ima.. Ką apsirengti arba kokią šukuoseną darytis? Renkis taip, kaip tau pačiam patinka ir svarbu, kad būtų patogu, nereikia iš savęs daryt kažko, kuo nesi..

 96. 85
  varksas ;/
  Šeštadienis, 17. Gruodis 2011
  Sweiki:) as isimilejas sawo klasioke. Praitais metais ga waujos nr. Dazniau ji man parasidawo rasinedawomes iki buckiu ir t.t bet kai bunu mokikloi as toks nedrasus bunu kad wos labas te pasakau . Suzinojau kad ji mane buwo isimilejus . Bet kadngi nebuwau drasus beweik nekalbinau ir tik susirasidawom smsais as ja praradau :(( ka daryt plz pasakikit :/

  Sakyk kad subrendai ir noretum su ja padaryti kazka rimciau :)

 97. Ziourej patiko tas prikolas kur vaikinas priejo prie merginos ir pasake jus tikit meile is pirmo zvilgsnio ar reiks is noujo ateit;)Ir seip geri patarimaj ACIU;)))

 98. Sveiki, aš kaip ir dauguma čia rašančiu asmenu esu isimilejes mergina (klasioke), ji man lb patinka kai pasižiuriu i ją tai nenorisi ir atsitraukti. O kad žinotumet kai ji šipsosi kaip gražiai atrodo. :O
  Bet aš net nzn ar aš jai patinku, bet visada jai ko reikia bando padet kuo gali. Ka patartumete dariti ?

  Labai prašau atrašiti
  Iš anksto dėkoju ;)

 99. ka daryt jei labai patinkanti panele sako likim draugais… ka daryt? as noriu jos demesi patraukti kaip nors nes manau ji man taip istrigo giliai i sirdi

 100. man patinka klasioke grazi buvone lauke ir vos nepasibuciauvom tai man labai patiko ir beja as 3(treciokas) :)

 101. 101
  Isimylejas 
  Penktadienis, 16. Kovas 2012

  As kaip visi esu isimylejas (klasioke) jai 10 metu man irgi paprasiau skype ir dave bet nezinau ar ji man patinka . As bandau klausti ka tu myli jai ji pakaluse sakau PvZ ka yu myli-Tave :)

 102. :x nebegaliu tyleti reikia pasakyti kad ja myliu :)

 103. 100.
  100
  Lukas
  Penktadienis, 16. Kovas 2012
  man patinka klasioke grazi buvone lauke ir vos nepasibuciauvom tai man labai patiko ir beja as 3(treciokas)

  Nedrysčiau teikti, kad tau tokiu metu esant tai meilė, bet nors man nekaip tesiseka kabinti merginas, bet tai jei tu žinai, kad tu jai patinki tai pasiūlyk kur nors nueiti. Pvz: Į lauka tik aišku nežaisti kai mažam vaikui pasivaikščioti ir t.t. Ir tada žiurėk nuo aplinkos pašnekėk normaliai ne apie pc ar pan. Snekek apie ką ją sudomintum ir t.t. koks sportas patinka ir pnš.
  Sekmės.

 104. nezinau ka daryt man 16m siuo metu dabar mane yra ysimylejus vienmete panele is kitos klases man ji patinka labai tiesiog pats tai anksciau bijodavau parodyt kada prie manes yra koks klasiokas pazystamas ar jos kokia drauge bendraut viskas zajebys jokiu problemu o kai susitinkam vieni nezinau nuo ko pradet kalbet.patarkit

 105. sveiki bahurai , e kaip pakabint merga jai jos nepazysti bet ji tave kazkuo traukia ir nori ja suvili ,as jai parasau labas , tai iskarto atraso pazystami , ka toliau atrasyt ??

 106. Atsiduodu nedraugaves tik merginoms !!! :DDDD

 107. geriau atrasyk “jei nori susipazinti tai taip :*”

 108. tai rasyk, susipazinkim :D man tapati beda kaip ir jum.. patinka is kitos klases mergina, bet neturiu as jei ka pasakyti..

 109. O pvz jei as savo klasioke is pirmo zvilgsnio pakabinau,o ji tobula ir jos vos ne puse mokyklos geidzia,o ji isimylejus i mane nors yra simta kart grazesniu vaikinu uz mane,ir su ja jau net pasimylejes esu tj kaip tai paaiskint??? Nes tj irgi problema kai nezinai uz ka tave zmogus pamilsta.

 110. geriau pradekite su ja chat o praejus keliom dienom pradekite flirtuoti.

 111. Nu sveiki man y 14 metu ir esu taip isimilejas savo klasioske kad visad apie ja galvoju o ypac nakty kaip einu gult…Kartais per pamoka pastebiu kad ji y mane ziuri bet as apsimetu kad nematau ir t.t.Viena kart kunces nedariau ir ji nedare sako einam ratuka aplink stadika as sakau gerai :)Bet kaip jeau vapsie neturejau kapasakyt maliau visiska suda..Sugebu ja prajuokint.Patarkit ka toliau daryt..Beja nr neduoda..

 112. Beviltiskas jauciuos beja as is jos miesto :)Patarkit jai ne gaila

 113. Ir dar kaip visi sako pasakyk ka nors grazaus ir ji prades juoktis poto dar viska draugems papasakos ir tada nekazka….

 114. geriausias budas yra gatvei pakabint jei mokesi gatvei pakabint tau niekas nebaisu tu bet ir bet kur mokesi kabint LENGVIAUSIAS KELIAS PER DRAUGUS IR KLUBOSE PRISIGERUS TAI CIA BET KOKS ZIOPLYS GALI PER DRAUGUS IR KLUBOSE NES TOKIOSE VIETOSE DAZNAI KABINA APSVAIGE NUO ALKOHOLIO IR TAI NERA LABAI RIMTA TU PABANDYK PAKABINT GATVEI PATINKANCIA MERGINA JEI TAI PAVYKS TU BUSI TIKRAS MEISTRAS ANT SIO DALYKO BEJE JEI NORIT TINKAMAI ISMOKT KABINT KABINKIT KAS DIEN GATVEI PO 10 IR TAIP KAS DIEN ISMOKSIT TAI PASKIAU BET IR BET KUR TA DARYSIT DAUGUMAI GATVEI TRUKSTA DRASOS DAUGUMA KABINA KLUBOSE IE PER DRAUGUS IR DAZNIAUSIAI GIRTI O TAI NERA LABAI RIMTA

 115. Man patinka klasioke. ji grazi, protinga,pas ja viskas idealu.as nezinau ar as jei patinku.musu mokykloje yra daug vaikinu su kuriais ji bendrauja.Viena diena ji atejo su raudona geleta suknele[seip pas mus kostiumai]ir priejusi prie mokytojos ji su ja kalbejo.as sedejau priekiniame suole ir netycia nenoredamas zvilgtelejau ton pusen link sijonelio ir zemiau.klasiokas pamate kaip as TEN paziurejau ir paklause ar man patinka ji.as atsakiau ne[bet aisku, kad taip]. kaip man daryti, kad ji mane pamiltu?

 116. Vyrai reikia patarimo, kaip cia jums pasakius, matot as turiu nusiziurejas tokia ziauriai sexy panike, bet as noriu tik jos dideles krutines ir nerealaus uzpakalio, kaip ja mam pakabyt?

 117. Nu sveiki man y 14 metu ir esu taip isimilejas savo klasioske kad visad apie ja galvoju o ypac nakty kaip einu gult…Kartais per pamoka pastebiu kad ji y mane ziuri bet as apsimetu kad nematau ir t.t.Viena kart kunces nedariau ir ji nedare sako einam ratuka aplink stadika as sakau gerai :)Bet kaip jeau vapsie neturejau kapasakyt maliau visiska suda..Sugebu ja prajuokint.Patarkit ka toliau daryt..Beja nr Ir dar kaip visi sako pasakyk ka nors grazaus ir ji prades juoktis poto dar viska draugems papasakos ir tada nekazka….neduoda..

 118. Kaip jus sakete trecioje dalyje merginu pakabinime, kad merginom labai patinka iskalbus vaikinai bet noreciau kad patartumete kaip tas merginas uzkalbinti ir kokios temos dauguma mergino domina

 119. Sw ;) na wa. Pas mane kaip ir pas wisus ta pati problema. Kalbejimas. Galite konkriečiai pasakit apie ka galima kalbėt nes einu ir tik galvoju ką pasakyt. Geriau butu gal ir sms. Pildyk 867109353 ačiu ;]

 120. Taigi parasysiu ka as manau apie paneliu kabinima :D gal kam nors padesiu :p tai va. Jeigu matot panele kuri jum patinka nebijokit jos uzkalbinti. Snekekit apie tai kas aktualu siomis dienomis ( aisku ne apie kokia politika) paklauskit kas patinka jai, ka veikia laisvalaikiu, kuo domisi ir t.t. Atsiradus galimybei pasiulykit susitikt. Nebijokit apsikvailint. Per pasimatyma pasakyk kad siandien dar nepietavau tai nusivesk ja i kokia kavine ar kebabine. Nepagailek keliu litu ir pastatyk jai pavalgyt ar seip nupirk kokios kavos. Pasimatymo metu snekekit apie tai ka galvojate, paatviraukite, pasakyk kad tu man patinki. Tai tiek :) seip visiem daugiau DRASOS ir PASITIKEJIMO savimi. :) sekmes VYRAI ;D

 121. Sveiki as Nezinomasis ir turiu jums patarima , pradejau ekspermentuot su panelem :) Per viena savaite neujau su 4 ar 5 . Ir is viso to turiu jums naudinga patarima , kad reikia daug kalbet , o kai ji nori savo zodi iterpti pauze pats padaryk :) ir linksmai nusisypsojes ar atsakes gryzk prie savo temos , o jei pasimetei , tai pakalusk jos , tai apie ka as bekalbejau (sypsodamasis) :). Ji tau atsakys jeigu patinka jei tawes klausytis , o jei ne tai sakys nesvarbu ir pati kazka kalbet prades , tai manau tiek apie susitikimo eiga . Susitikimo pabaigoje jeigu norit bucki gauti i skruosta ar i plupas turit namo parlidet kitaip nieko nepesit draugeliai :) Nezinai , kaip ji pasimti , ogi paprasta prieini arciau jos ir sakai aciu uz vakara ar uz diena nu zodziu esme tokia ir link jos arteji ir gauni bucki . Atrodo viskas lengva tik drasos reik , nebijok buti atstumtas su kiekvienu kartu pasitikesit labiau savim ir savo buda sugalvosit mandresni ar dar koki gudresni :) Tai tiek manau kazkam padesiu , nes yra tokiu zmoniu , kurie apie bet ka gali pakalbeti as vienas is ju :) Jeigu tu toks turi daug sansu tik mokek isnaudoti :)

 122. nu krc paskambinkit jei ir snekekit jei droviesi leisk jai uzkalbintctave paskambink ir sakyk labas (nusisypsok) kaip sekasi ir ka veiki ir nuo to pradekit nu

 123. Ka kalbeti su mergina kai ja lydi namo bet nedraugauji su ja??Padekit prasau…

 124. Padekit nu krc as isiziurejas grazia msergina.bet kaip man sizinoti ar as jai patinku

 125. Sveiki visi. Čia turbūt tas komentaras labiau tiem, kurie savim netiki. Žodžiu, pradėsiu nuo pradžių. Kažkada, prieš kokius metus, per fb parašiau savo klasiokei, kad ji man žiauriai patinka ir t.t. Nežinau kdoėl per fb rašiau.. Nors bendrai žinau ;D bijojau tai į akis pasakyt. Anyway, mergina protinga, niekam to neatskleidė, tai liko tik tarp mūsų. Per metus iš nepažįstamų žmonių pasidarėm gerais draugais. Kartu dalyvaujam gimtadieniuose, šokiuose ir t.t. Tačiau man, kaip ir daugeliui, kartais pakiša koją KALBA. Kai tai atsitinka pradedu šnekėt apie KAŽKĄ, kas ateina tada į mintis. Pvz pasakai, kad ten tas ir tas neaptinka ar erzina. Po to nuo to išsiritulioja pokalbis. Daugelis turbūt nekentėtų metų ar dar daugiau, tačiau kai eini tvirtu keliu lin ksavo tikslo - laiko negaila. :) Tad eikit link savo tikslo - merginų. ai, nepamirškit padovanot kokių nros menkniekių, net ir paprasčiausias raktų pakabukas ar rašiklis reiškai šįtą. Sėkmės, vyrai.

 126. Sveiki man 14metu ir esu įsimilėjas savo klasioke
  galvoju apie ja net nakti.Kartais paziuriu į ja per pamoka bet kai ji i mane paziuri bet as greit nusisuku.As kartais noriu ja pakviest i pasimatima ka jai sakyti.Patarkit

 127. Ir patarimus siuskit paulius.geisa@gmail.com

 128. Sveiki, turiu tokia problema. Viena karta kai buvau girtas sutikau mergina kuri man patinka, viskas buvo normaliai bendravom ir t.t. Tabar as ja daznai sutinku bet nedristu su ja net pasisveikinti. Ka man darit kad ja pakabint ? Aciu :D

 129. 129
  Valentinas 
  Sekmadienis, 9. Gruodis 2012

  sveiki as buvau naujokas toje klasėje ir iskart as patikau vienai klasiokei ji man ir patiko tai ji is klasiokes gavo mano numeri ir pradėjo man rasinėti tada po kiek laiko ji man krito i aki pradėjau ja lydėti namo ir taip toliau bet kai viena diena ji mane norėjo pabuciuoti as isigandau ir pabėgau dabar ji ant manes yra supykusi ka siulot daryt?

 130. Taigi sveiki visi Man 14 metu, ir as isimilejau panele jei 12 ji is kito miesto ji man labai patinka kiek zinau ir as jei patinku tik ji megsta labai staigmenas :D tai wa gal kas parasytumet kaip ja reiketu nustebinti?
  Uz menesio valentino diena sakau gal nuvaziuot pas juos nupirkt kanors bbz patarkit :D

  Skype kontaktas karlas369
  Rasykit pasiulymus lauksiu!!!! :)

 131. Sveikintis pradziai bent pradek :D

 132. Sveiki , Noreciau kad patartumet , kaip su mergina bendrauti telefonu ? , jei ten pavyzdziui paklausei kaip sekas ir t.t , Ir toliau nera zodziu , Paaiskinkit truputi :D, Dq, :D

 133. Sveiki , Noreciau kad patartumet , kaip su mergina bendrauti telefonu ? , jei ten pavyzdziui paklausei kaip sekas ir t.t , Ir toliau nera zodziu , Paaiskinkit truputi :D, Dq,

 134. Sakykit kaip suzinot ar patinki merginai?

 135. Sveiki noriu paklausti kaip pakabinti klasioke kuri dragauja su kitos klases vaikinu. Patarkit :-) lauksiu patarimu :-)

 136. Galiu padet man yra 12 metų man taip patinka tokia panelė is mokyklos liuks sudejimo bet bijau kad ji gali mane atstumti.bet Zinau veiksmingą pląną kaip nukabint paną. per mokyklos 4 pertraukas pwz:
  1 pertrauka: eini mokykloj kolidoriu eini pro ją (svarbiausia šypsotis) ir sakai labukas ir praeini.
  2 pertrauka: parasai meilės laiskęlį (bet neisduodi kas tu pwz:slaptas gerbejas) ir idedi jai į kuprinę.
  3 pertarauka: ji eina į valgyklą valgyti jai ir sau nuperki arbatos ir bulkutę, ja taip kalbini paskai kelis komplimentus pwz:kokie gražus tavo plaukai, kokios gražios tavo akys… Taip bekalbindamas paprasai numerio.
  4 pertrauka
  jos paprasai bendrauti ok ji jau vaiksto su tavim nori taves.
  Man tai pavyko bet ji isvyko į kitą mokyklą.atstumas viską sugriove.

 137. Gyvenime man nusišypsojo didžiulė laimė… Susipažinau su mergina, kuri yra beprotiškai graži, sportiška, maloni, neturi žalingų įpročių ir pan.
  O susipažinau su ja per cs 1.6….
  Iki šiol aš sedžiu ir galvoju: Kaip?!

 138. I mane isiziurejo tokia lb grazi mergina, ir as pradejau ja kalbint ir t.t, bet va neseniai, ji su manimi sveikinosi, as tuo laiku rasiau sms, ir netycia jai vietoj labas pasakiau zdarova, ji kazkokia supykusi nuejo ir dabar privengia manes, gal galit patart, nes is pradziu taip atrode gerai ejosi, o dabar psss, gal kaip nors galima ispirkt kalte, bet kazkaip nedrasu, ji keleriais metais uz mane vyresne

 139. Sveiki visi, as sestokas, esu nusi ziurejes toki. Nei ji a septintoke nei ji mane pazista nei as ja. Turiu jos fb, gal parasyt, o gal sulei susitikt ir uzkalbint, nezinau… O mergina ji yra labai grazi, ar turi bx nzn (tikiuosi kad ne). Man ji labai patinka. Gal gali kas padet, kaip man pradet bendraut su ja, kaip uzkalbint..? Jeigu padetumete buciau labai dekingas ;)

 140. Sveiki visi, as sestokas, esu nusi ziurejes tokia ziauriai grazia septintoke. Nei ji mane pazista nei as ja. Turiu jos fb, gal parasyt, o gal sulei susitikt ir uzkalbint, nezinau… O mergina ji yra labai grazi, ar turi bx nzn (tikiuosi kad ne). Man ji labai patinka. Gal gali kas padet, kaip man pradet bendraut su ja, kaip uzkalbint..? Jeigu padetumete buciau labai dekingas ;)

 141. Krc bendravom su pana nu kaip draugai tai prie ezeriuko tai seip ko nu ten chebra ir pastebejau kad man ji patinka bet ji tokia pasikelus o as toks paprastas tai nzn bandyt ka ar kaip :DD

 142. 142
  antanelis 
  Antradienis, 2. Liepa 2013

  Sveiki kaip pakabinti draugo pusesere?

 143. Tai va. Nuo trecios klases buvau nusiziurejes viena klasioke. Ji ziauriai grazi, faina, sportiska, nu zdz perfect:-D. Sestoj klasej siuliau draugaut. Ji mane atstume, bet as nepasidaviau ir is trecio karto pavyko:-D. Tada elgiausi kaip mazvaikis( nedariau to ko reikejo ir t.t) ir ji mane paliko:’(. Dabar jau praejo du metai. Nuo to laiko kai ji mane paliko tiesiog nenorejau bendraut su merginom ne vis dar ja myliu. Visaip bandziau ja pamirsti bet sekesi nekaip nes kiekviena diena ja matau. Nezinau ka daryti… Noriu buti su ja kartu bet jai to nesakau nes bijau neigiamo atsakymo. Gal galit patart ka daryti? Pasakyti jai tai ar stenktis ja pamirsti?

 144. sakyk labas,pazystu tavo pusbroly,mes su juo labai geri draugai. Nuimk Nematomą plauką . uzmesk kontakta. paklausk ar turi telefona . neprasyk numerio! dar ne laikas
  Pabendrauk pora dieneliu , paprasyk tik tada numeriuko, Sakyk Gal Galima suzinoti tavo numeri
  Tikrai duos
  Paiimk uz rankos prie visu, ir sakyk “Tu man labai patinki :)”jei nusisypsos ar israus vadinasi tai teigiama . stai ir visa pamokele :)

 145. Sveiki,gal kas galit padeti,esu isimilejas viena panele,as ja nusiuzirejas gal jau kokius 3mettus,bet niekaip neiseina nusiikabinti,buvau jau pradejas ja uzmirsti,bet ji man nesenei vel pradejo rasyti,man toks jausmas kad be jos as daugiau nieko negaliu pamilti,ir dabar ji pradejo man rasyti,visokie smile ir t.t,bet nusikabinti neina,parasau ar man yra sansu i tave ji atraso kad yra bet nedabar,ka daryti kad galeciau ja jau dabar nusikabinti?

 146. Zdarof , pacanai turiu klausimą xD kurioje vietoje paprašyti merginos telefono numerio ? Gale ar pabaigoje , ir kaip ?
  Dq pacanai !

 147. Nieks nerase apie grazias populiar. panas cia wat kaip jas kabint jei joms demesio tikrai netruksta…
  Su jom zymiai sunkiau nei su paprastom
  Nesakau kad man kazko truksta isvaizdoj ar kalboj tik prasau daugiau patarimu kaip kabint tokias panas noriu patobulet dar ir aciu beto patarimas visiem 1.susitvarkykit isvaizda svarbiausia vieta 2.Pasportuokite uzsikacialinkit nors biski 3.Pradekit veikti susizinokit graziausias vietas cntr tokias kaip bekeso kalnas barbakano ar visi kiti sudai suzinokit visus kelius pro kuriuos vesit panas 4. Issirinkit keleta variantu zavekite jas per sms 5. Susitikit betkokiam zinome kofe ir svarbiausia pasimkite kompanijos NES TAI LEIS JUMS LAISVIAU KALBETI bus daugiau juoko linksmiau 6. Bukit visos kompanijos vadas vedziokite po cntr (ai beto jei merga cntr tai cntras nieko ipatingo jai nesuteiks nebent nakti) 7. Pasimkite ta pana uz rankutes kad visi nustebtu tai kels jai pasitenkinima kad jus esate drasus pabaigoje net bucinys tiktu 8.susitikite drauge ir patikekit jus laisvai kalbesites pastatykit jai ka elkites laisvai bukyte tokie lyg jai norite kazka duoti pvz meile tuomet ir ji jums duos ta pati
  Baikta jei pavyks su visom jus mergiscius kaip ir asXDD
  Bet dbr noriu vienos… padekit man nes mano patarimai tikrai nereliai veikia

 148. Nepamirskit komplimentu nes jei pamirsit pana galvos ,, kodel jis negiria manes mano grozio nebent as jam nepatinku”
  O jus bam pasakot sveika! Tu siandian atrodai nuostabiai ir svarbiausia naudokit komplimentus i tema nepradekit juos svaistyti bet kada

 149. Sveiki tai va ištiko bėda,rašinėjuos su panele jai 14 m o man 15,per fb bendraujam viskas ok,atroda kad ji norėtu su manim išeit pasivaikščiot ir pnš bet aš bijau,nes galvoju kad neturėsu apie ka kalbėt kai pasibaigs tokie režervai,ka mėgsti,kokie filmai įdomus,serialai,xfaktoriu ar žiuri ir pnš,nžn ka tadar reiktu daryt jei galit padėkit….

 150. O jetau lengva ta mergina pakabinti rk kai kalbi su ja jei daznai ziurieti y akis ir tada ji tave po biski pradies pamilti ir nekalbiekit nesamoniu rk pirma suzinuoti kokios jei gieles patinka kokios spalvos ir tada jei y pirma pasymatima atnesti o ji sakys mano miekstamiausios tai va sekmies vyrai:-D:-D

 151. Aciu jus man labai padejote as jai padovanojau geliu ir vokeli vokelyje buvo pakvietimai i visi vandens parka ir i pasimakyma.

 152. Meilė tai ne žinutės o rimti dalykai

 153. Man 11 metu.Bandau tokia.nu paklausiau jos numerio susrasinejom tik karta nugirdau jos pokalbi su geriausia drauge.ji mane isvadino dbl ir t. ir t.po to ta pacia dienaa parase ,,Ka tu”.KA DARYT DABR?prasau padekit :( parasykit i el dovisgrigonis@gmail.com

 154. Sveiki visi, turiu tokį gan paprastą klausimą, na aš asmeniškai draugauju su savo drauge jau gal kokius 1 metus, na vienu metu gal nėra, yra tiktais kokie 5 mėnesiai, bet mes kadangi esame, ji vienu metu didesnė už mane tai yra aš penktokas ji šeštokė, mes per SMS labai gerai susirašinėjam atrodo jog aš jai patikčiau, kartais ji žvigteli man į akis, atrodo kad kažko norėtu.. ar galite padėti, kaip ją toliau pakabinti ir prisipažinti jog ją myliu :) ?

 155. Sveiki. Patinka man tokia simpatiska panele mokykloj. Ji mano amziaus, tik kad as astuntokas o ji septintoke. Ji daznai buna su draugemis, o einant namo niekada nesusitinku, tai nezinau kaip nutaikyti momenta ir pakalbinti. Ir isvis ka jai sakyt? labas ar labukas. ar sakyt ” noretum draugaut? Ar ka? Tik neesu vienas is tu kurie telefonu su visais susirasineja. Taigi padekit prasau. Ir bijau siek tiek, kad ji ko nors neatsakytu ar savo draugem ka nors. Dekui :)

 156. 156
  nepazysti tu manes 
  Pirmadienis, 12. Sausis 2015

  Sveiki mano vardas Nedas ir as alkoholikas :DDDD JOKAUJU
  kaip zinoti kad tu merginai patinki????
  dekui uz atsakyma:)

 157. Kaip pakabinui merga penktoj klasei… Sunku

 158. Sveiki hebryte zdz matau kad kaikam pagalbos reikia ar nezino ka sakyt ir pns. Tai 1. Kalbekit apie tai ka ji megsta, paklauzkit ka laisvalaikiu veikia, ar megsta knygas skaityt o gal sportuot or pns. Jeigu nebeturit ka sskyt tiesiog pasakykite kad pietums nevalgiau nieko ie i kavinuke nusiveskit, nepagailekit keliu pinigeliu jai. Sudominkite ja, palidekit iki namu ir sypsokis, gal bucki gausi, kasdien draugauk bet neuzpizk joz nelysk i akis. Jeigu bailiai medziai esat tai pora bonkiu alaus ikalkit ir voila. Sekmes draugeliaii

 159. Na man patiko susitikom susipazinom ir dabar esusuja aciu labai iki

 160. Sveiki visi, as sestokas ir man labai patinka mergaite is pradines klases. As vis dar su ja bendrauju zinutemis, facebooku. Zodziu ji man patinka bet niekaip negaliu isdrysti paklausti jos ar as jai patinku nes nenoriu kad ji mane atstumtu. Gal galetumete man padeti. Mano gmailas tautvydas.nxt@gmail.com ACIU

 161. Visoms merginoms patinka gėlės… Padovanokit gėlių iš lempos, apsidžiaugs. :)

 162. Sveiki esu tomas kitaip vadinamas sexso meistras turiu tiek merginu man peni paskauda nuo merginu galeciau kam nors padovanot kaip dovana šias mergikes kozna naktis mano buna linksma nespeju gultis jau lova yra nuguleta isivaizdokit per diena dvi mergikes ant nakties da viena man tiek pabodo jas pisti kad noriu isdalyt kitiem kas nori sexzualaus merginu kuniuku pasikvieskite per fb tomas nesvarbu -sw daba turiu viena mergike visam laikui nes spermos nebeturiu daug nuo tu mergu kas noresit kreipkites :-)

 163. Sveiki esu mergina ir žinau kelis budus kaip sužinoti ar mergina tave kabina
  1. jeigu ji mirksi akyte viena ir nusišypso tai reiškia kad kabina o kad nusišypso tai nori bučiuotis.
  2.jeigu sedi šalia taves arba ant stalo ir užsikele viena koja ant kitos koja tai reiškia kabina.
  3.jeigu tave liečia jeigu tave pagiria tai reiškia kabina.
  4.jeigu kai kalbate o jus atėjote paklausti o jinai žiuri jums i akis ir juokasi ir šypsosi tai reiškia kabina.
  tik tiek ir žinau nes mane kabino moterys mokytoja

 164. Norint sužinoti ar patinki moteriai, užtenka įvertinti jos kūno kalbą ir bendravimą. Kas jei ji nesiunčia tau tokių ženklų? Tai nereiškia, jog ji nesusidomėjus. Visi žmonės yra unikalūs ir kitais parodo susidomėjimą, o kai kurie net visai nerodo. Jeigu nesi užtikrintas, visuomet galvok, kad ji tavęs geidžia, tuomet viskas bus daug lengviau. Bet kokiu atveju, geriau imtis veiksmų, nei nesiimti, bent įgausi patirties ir išmoksi ko nors naujo.
  Negaišk laiko laukdamas “leidimo imtis veiksmų” ar “tobulo momento” pats tai susikurk. Demonstruok atvirą kūno kalbą, klausk asmeninių klausimų, eidamas kur nors pasiūlyk jai prisijungti ir matydamas kaip ji reaguoja į tokius dalykus, suprasi ar jai patinki.

Komentarai