Renginiu ir vestuviu vedejai - varlytesrenginiai.lt

Vestuviu vedejai

Vestuviu vedejai


Vasara artėja. Tas metas, kai oras puikus ir nemažai įmonių daro savo šventes… Įmonės šventes ar suvažiavimus darbuotojams, o susižadėję kelia vestuves. Ne vieną vasarą teko dirbti su renginiais, tiek didelių įmonių, tiek pavienių žmonių asmeninėse šventėse. Tenka ir naktimis nemiegoti, o ir jėgų nemažai reikia atiduoti, tačiau, kai pagalvoju, jok pradėjau viską nuo mokyklos šokių… Gal 8 klasėje. Tačiau, nei kart negalėjau pasakyti, kad man jau gana ar atsibodo. Ne, man patinka tai.

Renginiu ir vestuviu vedimas sudėtingas darbas. Bent aš taip galvoju, kai matau renginių ir vestuvių vedėjų darbą iš šono. Pats niekad nepagalvojau, kad galėčiau dirbti tokį darbą. Tiesiog, nesugebi - tai ir nesivargink. Žinoma, gali išmokti tą darbą kaip abėcėle, renginys po renginio - ir jau turi įgūdžių, bet to neužtenka. Reikia jausti kiekviena šventės dalyvį, ką galima sakyti, ko ne, nepasimesti įvairiose situacijose ir dar n savybių. Gal dėl to renginių vedėjai svarbesniems renginiams yra užsakomi prieš pusę metų,  o kai kurie ir prieš metus…

Grįžkim prie to, kas man neatsibosta. Ogi garso aparatūra ir apšvietimo įranga bei dj ar operatoriaus pareigos. Kiek jau metų tai supa mane? Tikrai daugiau nei 10… :) Visi kiti darbai žymiai greičiau atsibosdavo. Bet ar yra žmonių, kuriem nepatiktų vienokia ar kitokia muzika? Kiek žmonija priklausoma nuo muzikos. Jaunesnis, vyresnis - nesvarbu, vistiek turi savo mėgstamas dainas ar melodijas. Įjungi vieną ar kitą dainą ir matai, kad žmogus jau šypsosi arba dainuoja tą dainą. O kai tokių žmonių matai daug, tai ir pačiam linksmiau.

Galvoje tiek renginių, tiek nuostabių akimirkų iš jų, o įamžinta tiek nedaug. Nuo įvairiausių kaitų čempionatų, konkūrų čempionatų, parodų ar pristatymų, iki asmeninių švenčių - vestuvių, jubiliejų, gimtadienių… Grojimas skirtinguose naktiniuose klubuose, skirtingi muzikos stiliai, skirtingi žmonės, skirtinga aplinka. O kada tai pasibaigs? Tikrai negreit. Kodėl?

Varlytės renginiai - tai pirmieji pamatai pradžiai. O toliau bus daugiau. Taigi, renginių ir vestuvių vedimas, apšvietimo ir garso aparatūros nuoma, patarimai organizuojant renginį ar šventę…


Komentarai