Gruodžio 4

Žiurkės, ką jūs? Būna ir taip kartais ištariama, kai praveri buto duris. Vis norisi gražiai nupaveiksluoti, bet… Reikiamu momentu nebūna foto aparato po ranka arba aplinka ne graži. Jų “tvirtovėje” sudėtinga gražiai nupaveiksluoti, kuri tikrai nekukli. 2 bėgimo ratelius turi, skanėstą, vitaminų “lazdelę”, maisto pilna. Deja, druskos kažkodėl nemėgsta laižyt bei kreidą retai griaužia, nors parduotuvėje informavo, kad gan greit sugrauš. Nė velnio - keturiese vos vos apgriaužė.

Technologijos vis gerėja, video kokybė tik didėja. Sudėtinga darosi HD filmuotą medžiagą tvarkyti. Sudėtinga dėl to, kad reikia tikrai gerų duomenų turinčio kompiuterio tokiems darbams. Kartais 15 minučių suredaguotą filmuką saugoja ilgiau nei 2 valandas… Nori kokybės, kentėk arba įsigyt ne kuklų kompiuterį.

Daug kas turite dabar laptopus. Įdomu, ar dažnai valote juos nuo dulkių? Na ne išorę, o vidų. Ventiliatorių. Teigiama, kad labai pridulkėjęs ventiliatorius lėtina kompiuterio darbą. Dėl lėtumo negaliu ginčytis, bet kad užkaitęs kompiuteris gali išsijunginėti, tai tikrai faktas. Gerai, kad pačiam dar neteko su tuo susidurti.

Su ramiais, tačiau linksmais, saksofono garsais einu pailsėti. Kaip gera kartais pailsėti nuo “bumčikų”. ;)


Vienas komentaras

  1. jauciu pana apsidziaugia kai taip pasisveikini iejes pro duris :D

Komentarai