Gruodžio 3

Ką manote apie vitaminus? Šį kart ne apie daržoves ir vaisius kalbu. Įdomu ar bent truputį naudos yra iš vaistinėse parduodamų vitaminų ar tik pinigų išmetimas į balą, o gal dar ir sveikatai kenkia. Kaip visada - ant pakuočių gali prirašyti visko: ko yra ir ko nėra. Vienos firmos vitaminus jau “sunaikinau”, tai nusprendžiau pabandyti kitos. Ar jaučiu kokį nors skirtumą? Ne. Lieku prie nuomonės, kad geriausi vitaminai - tvarkingas poilsis ir sportas.

Vakar rašiau apie kramerius. Šiandien mergina paskambino ir jau bent žinome, ką galime įsigyti Lietuvoje ir kokios kainos. Kaip ir spėjau, kainos tikrai mažesnės nei Kikoje, dvigubai mažesnės. Įsigyti galima nuo 120Lt. Galvojome įsigyti mėlynos spalvos, tačiau, šiuo metu jų matėme tik Kikoje. Per pardavėjus dar pavyko rasti geltoną, bet ir tai vienas likęs. Žinoma, kaina visai kita nei standartinių žalių kramerių. Ach, pamiršau paminėti, būtent dauguma šių papūgų yra žalios spalvos, lengviausia ir pigiausia tokius įsigyti. Deja, kad ir kaip norėtusi, tikėtis kad paukštukas kalbės ar išmoks minimalių triukų, galima tik kokia 50 procentų. Išlaikymas nėra brangus, nes kiek žiūrėjome, maisto kainos nedidelės, vandens iš krano dažniausiai būna,  kraikas joks nereikalingas… Ieškant informacijos anglų kalba visada paprasčiau, nes jos daugiau.

Kuo daugiau dirbu prie pc, tuo labiau suprantu, kad negalėčiau kas dien dirbti darbus vien prie jo. Norisi aktyvesnės veiklos. Ta “gaidele” ir baigsiu šios dienos sapaliones. :)


Vienas komentaras

  1. Forever geriausi vitaminai :D

Komentarai