Spalis 22 2008

Kaip pakabinti merginą? Penkta dalis

Nežinau, kiek laukiančių penktos dalies, bet po pertraukos pasirodo ir ji. Dar liko keletą svarbesnių dalykų padiskutuoti apie dailiosios lyties atstoves. Norėčiau dar truputį pabrėžt dėl pirmo pasimatymo: per jį įvertina merginos labai daug(arba tik taip galvoja), tai padarius grubią klaidą, galite tos merginos daugiau ir nebepamatyti.

Gėlės. Dažnai vaikinam kyla klausimas, kokias gėles pasirinkti dovanoti merginai. O čia jau labai subtilus dalykas. Vienom merginom tos rožės tiek jau pabodusios, kad mieliau vertina lauko gėles ir labiau džiaugiasi jas gavusios. Taip pat reikėtų vengti puokščių, gi ne į balių teinate. Nemanau, kad per pirmą pasimatymą reiktų galvoti apie kažkokias mažas dovanėles atsiminimui. Nes jeigu Jūs merginai nepatiksite, tai ta dovanėlė liks tikrai neįvertinta.

Kas liečia pinigus… Oi, dažnai girdime frazę iš merginų, mum nerūpi pinigai. Bet patys, vaikinai, šauniai gi suprantam, kad be pinigų nebus nei gėlės, nei arbatėlės ar kokteiliuko. Geriausiai čia turbūt tiktų patarlė: kad uždirbtų pinigų, vyras turi būti truputį protingas ir kartu truputį kvailas, kad tuos pinigus lengvai atiduotų merginai. Kad ir kiek tų pinigų turėtumėte, jais žmogaus nenusipirksi, tik daiktą šalia… Nepamirškite eidami, pvz. į kavinę, palikti padavėjai arbatpinigių, bet tai turi atrodyti nuoširdžiai, o ne tai, kad žiūrėk, va, padrėbiau keletą litų.

Nelįskite per daug merginoms į akis. Joms tai nepatinka. Būna vaikinų, kas šiais laikais populiaru, rašo sms arba skambina telefonu. O kartais merginos tiesiog nenoriu bendraut. Nereiktų klausinėt tokių tūpų klausimų, kaip pvz.: jei iš kart neatrašo į sms, kodėl neatrašai, jei nekelia telefono ragerlio, pult skambinėt iš kitų numerių. Taip tik dar galite labiau suerzinti merginą. Jei rašote laiškus, ar būtina pirmame laiške tik pasilabinti ir paklausti kaip sekasi? Geriau iš kart rašyti aiškiau, kokiu tikslu rašote, o ne aiškintis krūva laiškų. Nereikia tempti gumos, nes “taikinys” gali ir pabėgti.

Merginų lepinimas. Nėra gerai merginas pripranti prie pastovių dalykų. Imkime konkrečius pavyzdžius, kad būtų aiškiau. Susitikus, dovanoti kiekvieną kartą gėlę. Vieną kartą nepadovanosi, tuoj mergina gali pradėti dvejoti: kažkas ne taip? gal jis jau turi kitą? gal aš jam jau nebeįdomi? Pateikiau labai aiškų pavyzdį, bet tai gali būti ir bet kurie kiti jūsų veiksmai. Kasdienis sms rašymas, meilūs žodeliai ar dar kas. Pagalvokite tiesiog patys.

Štai dar jum keletas punktų, kurie pravers bendraujant su merginom. Sekančias temas pažvelgsiu linksmąja puse - kaip gi iš tiesų pakabinti merginą!


Spalis 19 2008

Kaip pakabinti merginą? Ketvirta dalis

Sunkiausia dalis, kaip užkalbinti merginą ar pirmas pasimatymas. Čia sunku todėl, kad merginos skirtingos ir skirtingai reaguoja į skirtingas frazes. Svarbiausia atsiminkite buvusias dalis, apie kurias rašiau - tiesiog, būkite savimi, jei tikitės ilgiau bendrauti su mergina, nei vienam vakarui. Priėjus prie merginos nereikia pasirodyti nei per daug durnam, nei per daug protingam. Jei jau susiruošėte kalbinti merginą, tai parodykite iniciatyvą, kad ja susidomėjote. Priėjus prie “taikinio”, nereikia elgtis kietai ar keisti balso tono. Kartais užtenka tiesiog pažiūrėti trumpai į akis ir ištarti paprastutį labas, bei nusišypsot. Apie bendravimą toliau jau esu minėjęs - turite domėtis mergina, bet reikia ir apie save papasakoti.

Tačiau, kontaktuoti galima pradėt ir kitaip. Kaip? Štai keletas pavyzdžių, tik atsakingai juos pasirinkite pagal merginą. Galite nuimti nematomą siūlą ar pukelį nuo jos megztinio. Truputį nuvalkiota, bet galite sakyti, ar nesame jau kažkur susidūrę ar buvę kartu? Apsimesti, kad ją matėte pvz. kino filme ar reklamoje. Gali pasakyti koks gražus oras, nors iš tiesų lyja. Gali paklaust ar turi telefoną, tik ne telefono numerio, o gal net bandyt jį atspėt(bus galimybė bent pirmus sužinoti skaičius). Sakyt, kad daug keliavau, o pasirodo, be reikalo, gražiausios merginos Lietuvoje. Pasiūlyt: davai įsimylim. Rimtai pajuokaut: tiki meile iš pirmo žvilgsnio, ar reikės dar kartą prieiti? Bandyt spėt vardą ir jei nepavyksta, sakyt, kad jei Jūs man nepadėsite, man gali ir nepavykti. Galite pasakyti, kad rašote straipsnį ir norite užduoti keletą klausimų. Susipažinimą reikia bandyti priderinti prie erdvės, kurioje esate. Jei jau tikrai nesugalvojate, kaip užkalbinti merginą, taip jai ir pasakykit ir pridėkit, gal susipažinkim?

Jei mergina reaguodama į jūsų pasakytus žodžius nusišypso, tai jau pirmas ir didelis pliusas. Nuo pokalbio pradžios reiktų parodyti, kad esate patikimas. Kai jau pavyksta užkalbint, pokalbis turi vykti ne tik sklandžiai, bet ir įdomiai. Galite bandyti rasti bendrų sričių, kurios jum abiem įdomios ir galėtumėte apie tai padiskutuoti. Paklausti, kas labiausiai domina. Jokių būdu nekalbėkite apie kompiuterius, nes tai merginom dažniausiai yra didelis “Š”. Nereikėtų pradžioje bendravimo kalbėt apie merginos tėvus, jos sugebėjimus virtuvėje. Įlipdykite kokį bajeriuką ar anekdotą prie temų, kuriomis kalbat. Nebijokite pasakyti vieną kitą komplimentą, bet nesišvaistykite jais. Nenaudokite banalių komplimentų, kurie jau mintinai visoms žinomi. Žinokite, kad mergina tikrai neskubės įsipareigoti, tai nekalbėkite apie būsimą draugystę ar net vaikus.

Pasiteiraukite, ar mergina turi laiko. Žinodami atsakymą, galėsite jau pakviest puodeliui kavos ar kokteiliuko, ar pasiūlyti pasivaiksčioti ir paskaičiuoti pvz: juodas mašinas ar žmones, vilkinčius raudonus rūbus. Geriausia būtų kviesti po pietų ar vakare, kai dar nėra tamsu. Per pirmą susitikimą nesiūlau kviesti į aplinką, kur būtų sunku bendrauti pvz: filmas. Žiūrėdami filmą tikrai nepabendrausite, o dar ir aplinkiniam trukdytumėte. Pradžiai geriau pasikviesti į ramią kavinukę, o po to jau galima ir rimčiau pagalvoti, pvz: ant ledo(galėsite apsimesti, kad griūnat ir apkabint merginą ar pamokyt ją čiuožt) ar net į klubą. Nesiveržkite už viską mokėti, o mandagiai pasisiūlykite.

Tęsinys kitą dieną ;)


Spalis 16 2008

Kaip pakabinti merginą? Trečia dalis

Ko gi nori merginos iš vaikinų? Ko tikisi bendraudamos? Kas jom malonu? Kaip išlaikyti draugystę ir gražius abipusius santykius… Vaikinai turi būti švelnūs panelėms, bet ne per daug, nes tada jau nebūsit panašūs į vaikinus(Minedais gi būt nenorit), o kad merginom patinka vyriški vaikinai, tai jau minėjau. Neerzinkit merginų kvailom frazėm, pavyzdžiui kai kurs nors išeinat sakydami: einu pas kitų panų. Merginom labai svarbu ištikimybė bei pasitikėjimas ir tokie juokeliai joms ne prie širdies.

Nors gi darė nesenai apklausą ir didžioji dalis vyrų savo žmonoms yra buvę bent kartą neištikimi. Tai apie vaikinų ištikimybę gal net nekalbėsiu, tuo labiau, kad dabar partneriai ir meilės keičiasi kas kelis mėnesius. Man asmeniškai labai keistai atrodo tos trumpalaikės draugystės.

Merginom patinka kalbūs vaikinai, kurie neieško žodžio kišenėje. Naujai susipažindamos merginos susidomi vaikinu labiau tada, kai randa bendrą kalbą. Kaip ten bebūtų, šį kart kalbu jau nebe apie pirmą ispūdį. Merginas reikia sugebėti išklausyti ir būt patiem atviriem. Jei matote, kad jom sunku, nebijokite paklaust kas nutiko, kas negerai. Dažnai būna, kad merginos kai kuriais draugais pasitiki labiau, nei savo antra puse, su kuria dar neilgai yra kartu. Turit sugebėt ir užjaust, ir paguost, kartais liūdėt kartu ar net isterikuot. Mokėti išpešti šypseną veide, kai atrodo, tai neįmanoma.

Tik nebūkite įkyrūs. Kitą syk persistengiama per daug klausinėjat ar lendant į akis. Jauskite ribas. Taip pat būtina jausti ribas pavyde. Sveikas pavydas privalo būti, bet ne toks, kai dėl mažiausių menkniekų kyla ginčai. Reikėtų susilaikyti būnant su drauge nuo žvilgsnių į kitas(gražesne figūra ar trumpesniu sijonuku). Kalbant jau šia tema, merginom svarbu, kad vaikinam būtų svarbu ne tik jų išorė, ne lytinis gyvenimas, bet pačios jos: charakteris, vidus, norai, jaučiamos emocijos. Merginom malonu žinoti, kad jos yra reikalingos ir jomis rūpinamasi.

Merginos skundžiasi, kad paskutiniu metu trūksta mandagumo ir tolerantiškumo iš vaikinų pusės. Kad nepradėt naujos pastraipos, čia pat prilipdysiu, kad merginom patinka gauti dovanėles, mažas staigmenas, kurios praskaidrina nuotaiką. Merginom patinka, kai jas moka palepinti ar nustebinti. Merginos trokšta gražių akimirkų praleistų drauge, o čia jau prasideda romantika… Romantikos tema yra gana plati, tai gal net nepradėsiu čia jos vystyti.

Per tris dalis aptariau pagrindinius bruožus, kurie patinka daugumai merginų ir kokiais reiktų pasistengt būti, kad suvilioti merginą ir su ja gerai sutarti. Kitoje temoje pakalbėsiu apie pirmą pasimatymą ar patikusios merginos užkalbinimą.


Spalis 15 2008

Kaip pakabinti merginą? Antra dalis

Viena svarbiausių taisyklių bendraujant su merginom - būti savimi. Išimtis, jei jūs merginą norit pakabint tik vienam vakarui ar porai susitikimų, bet tada turėsite pasistengsti apsimest , kad visada esat toks, koks dedatės(šito žinoma merginos nemėgsta).

Kai sakot tik tai, ką nori mergina girdėt - tai smarkiai prasilenkia su realybe ir jos tai tikrai supranta. Dėl to per daug ir aklai saldžialiežuviauti nepatartina. Nevaidinkite erelio - tokie vaikinai tegu skrenda su savo “sparnais” atokiau nuo neblogų paničkų - jei nenuskrisite patys, tai paliks jis stovinčius išskleidus sparnus ir iškelus savo snapą. Tada beliks tik pasiimt alaus bonkę ar bokalą į rankas.

Vaikinai, mes nesam tobuli, todėl tokių ir nevaidinkim. Merginos nekenčia melo ir veidmainystės. Geriau būti truputį paprastesniu ir mielesniu, o kartais pasirodyt ir droviu. Neskubėkite bendravimo pradžioje girtis savo žygdarbiais, diplomais, apdovanojimais - tą galėsite padaryti laikui bėgant. Nesistenkite atrodyti už merginą pranašesniu ir daugiau žinančių, nes jos vėl pagalvos, kad labai gerai galvojate apie save.

Tačiau, savim turit pasitikėt ir žinoti ko norit. Privalote turėti savo nuomonę ir ją mokėti tvirtai ginti vienu ar kitu klausimu. Turit žinoti, ko norite gyvenime ir būt ryžtingi. Tik nesileiskite į ginčus ir nepulkit įrodynėti, kad geriau išmanote, geriau žinote ar net esate asas kažkuriuo klausimu. Didvyriai kare žuvo, tik nepamenu, kas man taip sakydavo… Būkite nuoširdūs ir atviri - merginom tai patinka ir suteikia šiek tiek pasitikėjimo jumis.

Žiūrėkite į merginas, kaip į žmones, o į nežinančias ko nori: tiek iš gyvenimo, tiek ir iš mūsų - vaikinų. Gerbkite jas, nors kartais tikrai atrodo, kad jos pačios nežino, ko nori. Bendraudami būkite įžvalgūs ir dėmesingi, nes kartais jos gali pradžioje sakyti, kad nori vieno, o po to jau kito, tiesiog jus išbandydamos. Vaikinai, merginų manymu, turi būti kantrūs. Tokiais atvejais nederėtų pasimesti.

Dauguma mergina sako, kad jom patinka protingi vaikinai, tik man “pasistojo” klausimas, kaip jos tą protingumą įvertina pirmą ar antrą kartą matydamos vaikiną. Jei kalbėt apie mokslą - diplomo gi nesinešiosim su savimi ant nugaros pasikabinę, bet ir ne tokio jom protingumo reikia. Mokslai visame protingumo įvertiname užima nedidelę vietą, bet yra pakankamai aktualu. Merginos protingumą nusprendžia iš bendravimo ir jūsų mąstymo, bei tikslų. Kaip mokate išsisukt iš sudėtingesnės situacijos, kurią gali išprovokuot gudresnė mergina.

Paničkom patinka linksmi vaikinukai. Kai kurias merginas nukautuoja velniška ir kartu nuoširdi šypsena. Bet ar čia skaitosi linksmas vaikinas? Ne. Turite turėti neblogą humoro jausmą, tik būkite atsargūs juokaudami, kai dar mergina jus mažai pažįsta, nes kai kurių jūsų juokelių gali ir nesuprasti. Derėtų žinoti keletą geresnių anekdotų ir progai esant, juos “suskelt”.

Štai dar viena pamokėlė jums. Sekančioje pakalbėsiu labiau apie patį bendravimą su mergina ir netrukus jau galėsime pakalbėt apie merginos užkalbinimą ar pirmąjį pasimatymą.


Spalis 14 2008

Kaip pakabinti merginą? Pirma dalis

Turbūt ne kartą susimąstėme, kokie vaikinai patinka merginoms. Raumeningos spintos? Treninguoti? Su galingom cepom(grandinėlėm)? Su ledine tačka(automobiliu)? Su babkėm krentačiom iš kišenių? Ereliai be sparnų? Galbūt mažumai panelių patinka šie visi išvardinti dalykai, tačiau, dauguma panelių atsako kitaip į šį klausimą. Taigi, šįvakar norėčiau labiau paliesti tema, kaip tūrėtų atrodyti vaikinas.

Dauguma merginų per pirmą pasimatymą pamačiusios treninguotą vaikiną - apsisuktų ir nueitų savo keliais. Kodėl jos taip nusiteikusios prieš treningus(žinoma ne visos)? Sunku man atsakyt į šį klausimą, bet tokia tiesa.

Tai kokią aprangą rinktis? Merginom patinka, kai vaikinas išsiskiria iš pilkos minios savo apranga, bet ne per daug. Kad ir kokių įspūdingiausių rūbų turite… Geriau per pirmus susidurimus apsirengti šiek tiek santūriau, bet ir truputį išsiskirti iš minios. Kai kurie gali pagalvot, gal kostiumą? Idėja nebloga, bet vėl galite suklysti, nes gi ne į kokią šventę einat, tai geriau tegu kostiumas kabo ant pakabos. Taigi, imat iš lentynos raudonus džinsus, geltonus marškinius, salotinius batukus ir į trasą! Juokauju.

Ką merginos sako apie vaikinų figūrą? Turbūt ne kartą girdėjote frazę, kad jom svarbu labiau vidus, nei išorė. Kaip ten bebūtų, tvirtas kūnas jom patinka labiau. Šiek tiek pasportavę vaikinukai, atletiški, bet ne tie bičai, kur kombikormos ir papildų prisivalgę per durų tarpą nesugeba tiesiai įeiti. Merginos nori jaustis saugios(kaip už sienos) būdamos su vaikinu. Taip pat jom patinka šiek tiek aukštesni vaikinai.

Kvepalai. Pabrėžiu - niekada neprisikvepinkit per daug. Kvepalai yra gerai, merginom patinka gaivus kvapas, tik nesikvepinkit ypač saldžiais kvepalais. Bet jeigu jūs piknaudžiausit kvepalais, tai tikrai merginų neprisiviliosit, jos apsisuks ir pabėgs. Turi būti tik lengvas dvelksmas.

Higiena. Vaikinai, prisižiūrėkit save, kas to nedarot. Tiksliau, prieš kur eidami ir žinodami, kad galite susidurti su panelėm, apsižiūrėkit. Nukirpti nagiukai, švarios panagės, neriebaluoti plaukai - merginos gi nemažai praleidžia laiko prie veidrodžio, tai į tokius dalykus atkreipia dėmesį. Padarom išvadą, kad prieš pasimatymą, pasiūlot merginai kartu nueit į dušą(geriau šitą variantą atmesti)!

Čia pat prie higienos įdedam ir tvarkingumą. Nepamirškit batus nusivalyti/nusišvaksuoti. Apsižiūrėti rubūs, kuriais vilkite, ar jie nėra kur sutepti. Kojinės - nežinia, kada gali tekti išokti iš batų. Geriau rinktis vienspalves, jei tinka prie aprangos, tai geriausia juodos spalvos.

Pirmi žingsniai link merginų ir gan žinomi, tačiau… ;) Sekite naujus įrašus kiekvieną dieną ir manau, tikrai rasite naudingos informacijos, kuria norėčiau pasidalint ne tik aš, bet ir kai kurios merginos :P