Balandis 28 2013

Renginiu ir vestuviu vedejai - varlytesrenginiai.lt

Vestuviu vedejai

Vestuviu vedejai


Vasara artėja. Tas metas, kai oras puikus ir nemažai įmonių daro savo šventes… Įmonės šventes ar suvažiavimus darbuotojams, o susižadėję kelia vestuves. Ne vieną vasarą teko dirbti su renginiais, tiek didelių įmonių, tiek pavienių žmonių asmeninėse šventėse. Tenka ir naktimis nemiegoti, o ir jėgų nemažai reikia atiduoti, tačiau, kai pagalvoju, jok pradėjau viską nuo mokyklos šokių… Gal 8 klasėje. Tačiau, nei kart negalėjau pasakyti, kad man jau gana ar atsibodo. Ne, man patinka tai.

Renginiu ir vestuviu vedimas sudėtingas darbas. Bent aš taip galvoju, kai matau renginių ir vestuvių vedėjų darbą iš šono. Pats niekad nepagalvojau, kad galėčiau dirbti tokį darbą. Tiesiog, nesugebi - tai ir nesivargink. Žinoma, gali išmokti tą darbą kaip abėcėle, renginys po renginio - ir jau turi įgūdžių, bet to neužtenka. Reikia jausti kiekviena šventės dalyvį, ką galima sakyti, ko ne, nepasimesti įvairiose situacijose ir dar n savybių. Gal dėl to renginių vedėjai svarbesniems renginiams yra užsakomi prieš pusę metų,  o kai kurie ir prieš metus…

Grįžkim prie to, kas man neatsibosta. Ogi garso aparatūra ir apšvietimo įranga bei dj ar operatoriaus pareigos. Kiek jau metų tai supa mane? Tikrai daugiau nei 10… :) Visi kiti darbai žymiai greičiau atsibosdavo. Bet ar yra žmonių, kuriem nepatiktų vienokia ar kitokia muzika? Kiek žmonija priklausoma nuo muzikos. Jaunesnis, vyresnis - nesvarbu, vistiek turi savo mėgstamas dainas ar melodijas. Įjungi vieną ar kitą dainą ir matai, kad žmogus jau šypsosi arba dainuoja tą dainą. O kai tokių žmonių matai daug, tai ir pačiam linksmiau.

Galvoje tiek renginių, tiek nuostabių akimirkų iš jų, o įamžinta tiek nedaug. Nuo įvairiausių kaitų čempionatų, konkūrų čempionatų, parodų ar pristatymų, iki asmeninių švenčių - vestuvių, jubiliejų, gimtadienių… Grojimas skirtinguose naktiniuose klubuose, skirtingi muzikos stiliai, skirtingi žmonės, skirtinga aplinka. O kada tai pasibaigs? Tikrai negreit. Kodėl?

Varlytės renginiai - tai pirmieji pamatai pradžiai. O toliau bus daugiau. Taigi, renginių ir vestuvių vedimas, apšvietimo ir garso aparatūros nuoma, patarimai organizuojant renginį ar šventę…


Gruodis 5 2012

Gruodžio 5

Nekenčiu, kai naujas produktas pradžioje būna geras ir kokybiškas… Perki po mėnesiuko ar dviejų, prekė visai nebe ta, kurią pirkai anksčiau. Deja, kaina nesikeičia, o kokybė visai kita. Susimąsčiau. Ar geriem produktam reikalinga reklama? Kokie produktai gerai žinomi, dažnai perkami, kokybiški, bet nėra reklamuojami?

Šiandien visiškai nesirašo. Noris nueit miegot anksčiau,  nes ryt laukia kelionė. :) Taip, kad nėr ko čia savęs kankint. Pailsėkit!!! :D


Gruodis 4 2012

Gruodžio 4

Žiurkės, ką jūs? Būna ir taip kartais ištariama, kai praveri buto duris. Vis norisi gražiai nupaveiksluoti, bet… Reikiamu momentu nebūna foto aparato po ranka arba aplinka ne graži. Jų “tvirtovėje” sudėtinga gražiai nupaveiksluoti, kuri tikrai nekukli. 2 bėgimo ratelius turi, skanėstą, vitaminų “lazdelę”, maisto pilna. Deja, druskos kažkodėl nemėgsta laižyt bei kreidą retai griaužia, nors parduotuvėje informavo, kad gan greit sugrauš. Nė velnio - keturiese vos vos apgriaužė.

Technologijos vis gerėja, video kokybė tik didėja. Sudėtinga darosi HD filmuotą medžiagą tvarkyti. Sudėtinga dėl to, kad reikia tikrai gerų duomenų turinčio kompiuterio tokiems darbams. Kartais 15 minučių suredaguotą filmuką saugoja ilgiau nei 2 valandas… Nori kokybės, kentėk arba įsigyt ne kuklų kompiuterį.

Daug kas turite dabar laptopus. Įdomu, ar dažnai valote juos nuo dulkių? Na ne išorę, o vidų. Ventiliatorių. Teigiama, kad labai pridulkėjęs ventiliatorius lėtina kompiuterio darbą. Dėl lėtumo negaliu ginčytis, bet kad užkaitęs kompiuteris gali išsijunginėti, tai tikrai faktas. Gerai, kad pačiam dar neteko su tuo susidurti.

Su ramiais, tačiau linksmais, saksofono garsais einu pailsėti. Kaip gera kartais pailsėti nuo “bumčikų”. ;)


Gruodis 3 2012

Gruodžio 3

Ką manote apie vitaminus? Šį kart ne apie daržoves ir vaisius kalbu. Įdomu ar bent truputį naudos yra iš vaistinėse parduodamų vitaminų ar tik pinigų išmetimas į balą, o gal dar ir sveikatai kenkia. Kaip visada - ant pakuočių gali prirašyti visko: ko yra ir ko nėra. Vienos firmos vitaminus jau “sunaikinau”, tai nusprendžiau pabandyti kitos. Ar jaučiu kokį nors skirtumą? Ne. Lieku prie nuomonės, kad geriausi vitaminai - tvarkingas poilsis ir sportas.

Vakar rašiau apie kramerius. Šiandien mergina paskambino ir jau bent žinome, ką galime įsigyti Lietuvoje ir kokios kainos. Kaip ir spėjau, kainos tikrai mažesnės nei Kikoje, dvigubai mažesnės. Įsigyti galima nuo 120Lt. Galvojome įsigyti mėlynos spalvos, tačiau, šiuo metu jų matėme tik Kikoje. Per pardavėjus dar pavyko rasti geltoną, bet ir tai vienas likęs. Žinoma, kaina visai kita nei standartinių žalių kramerių. Ach, pamiršau paminėti, būtent dauguma šių papūgų yra žalios spalvos, lengviausia ir pigiausia tokius įsigyti. Deja, kad ir kaip norėtusi, tikėtis kad paukštukas kalbės ar išmoks minimalių triukų, galima tik kokia 50 procentų. Išlaikymas nėra brangus, nes kiek žiūrėjome, maisto kainos nedidelės, vandens iš krano dažniausiai būna,  kraikas joks nereikalingas… Ieškant informacijos anglų kalba visada paprasčiau, nes jos daugiau.

Kuo daugiau dirbu prie pc, tuo labiau suprantu, kad negalėčiau kas dien dirbti darbus vien prie jo. Norisi aktyvesnės veiklos. Ta “gaidele” ir baigsiu šios dienos sapaliones. :)


Gruodis 2 2012

Gruodžio 2

Pica. Kepta namie ar geriau užsisakyti picerijoje? Kai pradedi skaičiuoti finansiškai, tai pigiau užsisakyti picerijoje, nei viską susipirkti ir patiems namie išsikepti. Ne, važiuojame į prekybos centrus parsivežti produktų. Paskutiniu metu kuo rečiau apsilankau maximoje, tuo geriau jaučiuosi. Reikėjo senai daryti tokius pokyčius. Kuo toliau nuo visų “monopolistų”…

Daug kur rašoma, kad reiktų atsisakyti televizoriaus žiūrėjimo. Žiūru dažnai tokias beprasmes laidas kaip farai. Gal kiek rimtesnė pastovi laida - reidas. Kadangi šios laidos kadrai pagrindiniai filmuoti būna Klaipėdoje, tai atkreipiu dėmesį, kur pasitaiko dažniausios avarijos. Taip pat įdomu, kokios baudos už tam tikrus prasižengimus. Dar kartais vienas kitas senesnis filmas televizijoje “užkabina”. Juk šiais laikais įmanoma parsisiųsti naujausius filmus internetu… Ką aš čia kalbu apie “downloadus”. Galima ir tiesiogiai internetu žiūrėti, net nebūtina parsisiųsti. Seniau dar į kino teatrą nueidavau, bet kada paskutinį kartą buvau, jau nepamenu. Didžiausias pliusas man kino teatruose - geras garsas. Tas didelis ekranas manęs nei truputį ten nevilioja.

Šį rytą jau teko išbandyti malonumą važiuoti apsnigtu ir paledyjusiu keliu. Galu varomu automobilio anksčiau neturėjau. Tai pirma žiema, kai važinėsiu galu varomu automobiliu. Kokie pirmi įspūdžiai? Turbūt ir taip aišku. Pasirinkti saugų greitį, vengti staigių manevrų. Kaip sakant, mažai kuo skiriasi nuo priekiu varomo automobilio.

Šiandien nemažai laiko praleidome besidomėdami papūgomis. O dar tiksliau - krameriais. Ir iš ko geriausia pirkti? Tikrai, kad ne iš populiariųjų parduotuvių. Ten ir kainos didesnės ir žmonės pastoviai ateina kaip į zoologijos sodą jų pašnekinti. Reiks pabandyti pirmadienį kreiptis į keletą pardavėjų. Domina mėlynos spalvos jauna papūga, geriau patinas. Bėda ta, kad jaunam krameriui neina lyties nenustatyti be DNR tyrimo. :(

Nebeatsimenu kaip įkelti youtube video į blogą. Teks prisiminti ne tik tai. Skelbiu “karą” wordpress’ui. :)